KAPALI 50 Bin TL Araç Önerisi

astrophysicist

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
16
5
595
Herkese merhaba 45-50 bin TL bandında mümkünse dizel ve max 120 bin km bir araç almak istiyorum. Sedan HB farketmez. Benim için temiz olması mümkün mertebe güvenilir ve sorunsuz olması birinci önceliktir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Herkese iyi ramazanlar...

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
Aklımın almadığı şey şu , o zamanlarda 19 kağıda pazarlıksız liste fiyatı en dolu paket hatta yanılmıyorsam Sunroof vardı ve dizel otomatikti. Pazarlıkla 17.500 civarına kesinlikle alınası bir araçtı yanlış değilsem hyundaide çok satıyordu ve pazarlığa açık bir markaydı , benim gözümde getzin edeceği bu devirde fiyat 25 hadi bilemedin en temizi 27 olurdu , yazık şu duruma... Zamanın 15e 17 ye alınmış araçlara 40 istemek , hondacı kafası bu...
@garajfarzetki nin İnstagram hesabında biraz gezinin, Daha da kötüleri var :D

• Üzgün
Tepkiler: Bilal

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,846
26,152
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Tamir edilen far ayagi ama farin kendisi degil. O ayagi kirmak zaten zordur. Darman duman olmasi illa cam kirilmasi vs beklenmemeli derim
Aracına göre değişir tabi bilemiyoruz onu. 2011 puntomuz vardı 4-5 yıl kadar önce far camını çizmeyecek kadar yavaşken duvara doğru kastırdığımda ayakları kırılmıştı. Durmaya yakın bir hızda karda kayarken olmuştu orda farkedemedik bile. Ama bu puntonun ayaklarının dandikliğinden de olabilir tabi bilemem diğer araçlarda durum ne

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım