AÇIK 500 bin tl bütçe ile alınabilecek otomobil

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Selamlar,

500 bin lira civarlarına araç almayı düşünüyorum, herhangi bir kıstasım yok, sadece olabildiğince güncel ve km si düşük araçlar tercihim, gündelik olarak bineceğim, dizel otomobil sevmediğim için tercih etmiyorum ama uygun bir araç varsa düşünebilirim, Ankara’dan almak önceliğim ama ciddi fiyat avantajı olan araç için gidip alabilirim, aklımda birkaç model var ama sizlerin fikirler önemli, teşekkürler.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,598
18,375
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Yorumlar için tekrardan teşekkürler, muhtemelen güncelliği ve marka algısından yola çıkarak 2 araçtan birini alacağım gibi:

VW Arteon 1.5 TSI

2021 Audi A3 30 TFSI

Bi ihtimal C180 9gtronic de olabilir, 9gtronicler makyajlı mı oluyor? Bizde 2014 b180 cdi vardı ve şanzıman inanışmaz kötüydü, o yüzden 7gtronicli bi mercedes hayatta almam.

Lanet olası her yol VAG’a çıkıyor :D

Skoda ve Seat’ı küçük evlatlar olduğu için düşünmüyorum.

G20 için ciddi bir bütçe artışı gerekiyor. Şu aralar aynı zamanda yatırımlık bir ev de alıyoruz, G20 zor yani :)
Makyajsız w205 lerde de 9g tronic bir süre geldi. Makyajlı olarak zaten c200 4 matic ve c200d var diye biliyorum. Makyajlıların hepsi 9g tronic le geldi. Şahsen ben makyajsız w205 tercih etmem, o kadar para verdiğim arabada o multimedyayla o trim sesleriyle yaşayamazdım herhalde :)

BMW_F30

Takipçi
26 Tem 2021
2
5
20
31
Yurtdisi
Marka
BMW
Sana BMW F30 öneriyorum kendim sürdügümden dolayi (benimki 320d). Hem kasasi eski görünmüyor aksine cok iyi duruypr ayrica performansta da hicbir sekilde üzmüyor. Benzin mi Dizel mi sizin tercihiniz ama performans ve yakit tüketimi acisindan dizeli öneririm her zaman.

Ayrica cebinde para kalir cünkü bunlarin temizi 350bin civarinda oluyor genellikle.

AlperEnd

Alperen Özbütün
Düz Yol Gazcısı
5 Eki 2021
22
17
145
Tekirdağ
Marka
Honda
Selamlar,

500 bin lira civarlarına araç almayı düşünüyorum, herhangi bir kıstasım yok, sadece olabildiğince güncel ve km si düşük araçlar tercihim, gündelik olarak bineceğim, dizel otomobil sevmediğim için tercih etmiyorum ama uygun bir araç varsa düşünebilirim, Ankara’dan almak önceliğim ama ciddi fiyat avantajı olan araç için gidip alabilirim, aklımda birkaç model var ama sizlerin fikirler önemli, teşekkürler.
Şiddetle 225 beygir 508 GT öneriyorum, 460-470k bandına 1-2 yaşında çok rahat bulunur km olarak maksimum 30-40k km arasında. Performans ve donanım olarak bu fiyat ve segment aşırı tatmin eder.

Son düzenleme:

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,383
2
3,006
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Yorumlar için tekrardan teşekkürler, muhtemelen güncelliği ve marka algısından yola çıkarak 2 araçtan birini alacağım gibi:

VW Arteon 1.5 TSI

2021 Audi A3 30 TFSI

Bi ihtimal C180 9gtronic de olabilir, 9gtronicler makyajlı mı oluyor? Bizde 2014 b180 cdi vardı ve şanzıman inanışmaz kötüydü, o yüzden 7gtronicli bi mercedes hayatta almam.

G20 için ciddi bir bütçe artışı gerekiyor. Şu aralar aynı zamanda yatırımlık bir ev de alıyoruz, G20 zor yani :)

B serisindeki şanzıman ile C'lerdekiler farklı oluyor. Tork konvertörlüye geçiyorsun C'de ve 9G Tronic piyasanın en iyi şanzımanı olmaya aday bir şanzıman. Makyajlı C'lerde (FL olanlar) ekran vs. de oldukça güncel, eski gelecek tek yönü yeni kasasının olması olabilir. Ancak ben yerinizde olsam bu kadar büyük araba almazdım tek kullanacaksınız ve konfor en önemli kıstas değilse. C ve E biraz daha oturaklı arabalar. Sürpriz yaşamak istemeyen, konforlu gidip gelmek isteyenlerin arabası. Lüksü ve konforu yaşatacak seçenekler. Yaşınız da genç olduğundan biraz daha eğlenceli modeller bakabilirsiniz. Ben gidip dolu bir yeni A serisi falan bakardım direkt. Sıfır bile alabilirsiniz hatta neredeyse. Yok biraz daha büyük olsun derseniz de G20 ve Jaguar XE arasında kalırdım. 2litre dizel motorlu XE benim gözümde daha önde. 2015-17 arası düşük km'de bir modeli bütçenize uygun gibi duruyor. G20 eski nesillere göre çok daha oturaklı ve konfor odaklı oldu. Motor olarak Jaguar çok daha keyifli olacaktır. Konforu da en az G20 kadar tatmin eder.

Son düzenleme:

Ali Kaan

Ali Kaan Bek
Taklacı Güvercin
21 Nis 2021
14
9
345
Tokat
Marka
Peugeot

VW Arteon 1.5 TSI

2021 Audi A3 30 TFSI

A3 fikri umarım benim yorurum sayesinde aklınıza gelmiştir😁😁😁
Araçlardan ikiside gayet güzel araçlar aldığınızda bilgilendirir iseniz sevinirim şimdiden hayırlı olsun tekerinize taş değmesin.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Gençler, durumlar karışık bütçe artırımı için beklemem lazım 1 ay kadar ama bekledikçe fiyatlar artacak gibi, yarın şu arabaya bakacağız:

ağaçlı'DAN 2015 MODEL MERCEDES C180 STYLE İlan No: 967827980

buna 8 bine oem led yapan yer var bi tane, o zaman çehresi düzelir arabanın

işte beklersem şu güzel gibi ama hem ankara dışı hem de bekledikçe fiyatının yükseleceğini bilme fikri üzücü:

NİĞDELİLER 2015 Jaguar XE 2.0 D Prestige / 5334 İlan No: 852729644

MA GARAJ' 2015 JAGUAR XE 2.0 D PRESTİGE HATASIZ-BOYASIZ 75KM İlan No: 962088693

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,188
45,755
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Gençler, durumlar karışık bütçe artırımı için beklemem lazım 1 ay kadar ama bekledikçe fiyatlar artacak gibi, yarın şu arabaya bakacağız:

işte beklersem şu güzel gibi ama hem ankara dışı hem de bekledikçe fiyatının yükseleceğini bilme fikri üzücü:

Vallahi özgür görebildiğim kadarıyla c serisi makyajsız kasa. İnan ki makyajsız kasa C serisinin ne sürüşü, ne konforu hiç tatmin etmiyor. Hele Jaguar xe'nin yanında benim hem kullandığım hem yolcu olarak bulunduğum kadarıyla benzer bile değiller. İkisini kullan demek istediğimi anlayacaksın. C serisini makyajla çok toparladılar, çok güzel bir araç oldu. Özellikle süspansiyon konforuna bayağı el atmışlar ama makyajsız kasa gerçekten mercedes'e yakışmıyordu. Adaptif amortisörlü versiyonlar iyiydi ama standart süsp. sahip versiyonlar ne yazık ki can sıkıcıydı. Sen bir kullan dene, belki beğenirsin.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Vallahi özgür görebildiğim kadarıyla c serisi makyajsız kasa. İnan ki makyajsız kasa C serisinin ne sürüşü, ne konforu hiç tatmin etmiyor. Hele Jaguar xe'nin yanında benim hem kullandığım hem yolcu olarak bulunduğum kadarıyla benzer bile değiller. İkisini kullan demek istediğimi anlayacaksın. C serisini makyajla çok toparladılar, çok güzel bir araç oldu. Özellikle süspansiyon konforuna bayağı el atmışlar ama makyajsız kasa gerçekten mercedes'e yakışmıyordu. Adaptif amortisörlü versiyonlar iyiydi ama standart süsp. sahip versiyonlar ne yazık ki can sıkıcıydı. Sen bir kullan dene, belki beğenirsin.
Abi açıkçası ben de beğenerek alıyorum diyemicem, babamı ikna edebildiğim bir araç oldu diyim, şartlar uygun yani. 2-3 yıl civarı binilecek bir araç bana sorarsan ve fiyatı epey uygun olması cazip kılıyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,188
45,755
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Abi açıkçası ben de beğenerek alıyorum diyemicem, babamı ikna edebildiğim bir araç oldu diyim, şartlar uygun yani. 2-3 yıl civarı binilecek bir araç bana sorarsan ve fiyatı epey uygun olması cazip kılıyor.
O zaman tamamdır. Hani iki araç arasındaki farkı biliyorsan, neyin ne olduğunu bilerek alıyorsan ve şartlar buna uygun geliyorsa o zaman diyecek sözüm yok. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşaallah.

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,278
16,179
5,720
çanakkale
Marka
Renault

Makyajsız c kullanıyorum. Style çok kötü gerçekten. Eğer alırsanda çıkma far almak daha mantıklı. Ama ne yazık ki yüzde 100 çalıntı olucak. En azından avantgard baksan 17 jant intelligence led far yarı derş koltuk kromajlar falan geliyor

Emre Aktas

Emre Aktaş
Elit Apaçi
20 Tem 2019
88
135
760
24
İstanbul
Marka
Volkswagen
Sıfır Honda Accord öneririm eğer bayide bulabilirsen. İmkanınız el veriyorsa ikinci el araba almaktan iyidir. Sıfır, garantisi var, değer kaybetmez.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım