KAPALI 50bin₺ Aile otomobili Ve C4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Herkese iyi günler 50bin lira civarı ve altı aile arabası arıyoruz. Kasa tipi vites motor fark etmiyor fiyatlarına göre kasasının yeni olması önemli ve 230bin km altı olması
C4 1.6 hdi lere bakıyorum fikrinizi almak isterim elektrik sorunu olduğunu duymuştum
Başka araba önerileride alabilirim c ve d segment

zbetk

Profesör
Beta Programı
2 Eki 2016
248
243
1,185
İstanbul
Marka
BMW
50 bin deyince kafamda direk Cordoba canlanıyor. Piyasası hâlâ fırlamış değil. Keşfedilmeden alınası.
2006 sonrası makyajlı olanı daha makbuldur sanırım.En göze çarpan + ve - leri;

+Geniş Bagaj Hacmi
+Yakıt Tüketimi
+S-Rider Donanım Paketi(Hız Sabitleyici, Sanruf, Tatminkar Ses Sistemi, Dijital Klima)

-Konfor
-Motor Sesi
-Arka Yaşam Alanı

Genel olarak eğer düzgün asfaltta kullanılacaksa çok güzel araçtır. Ama taşra bir yerde iseniz uzak durun. Bazı ummadığınız yerlerde bile ön konsolun yerinden çıktığını sanabilirsiniz. Sürücü boyu 1.80 ve üstü değilse arka yaşam alanı eh idare edilebilir en azından arkaya çok fazla yetişkin oturmayacaksa ama sürücü uzun boylu ise hemen arkası çok sıkışık oluyor. Bagaj efsanedir, yayla tipi denilebilir. Motor seçeneklerinde 1.4 TDI için fazla bişey söylemeye gerek yok zaten. 3 silindir ama gayet yeterli bir motor, rolantide traktör diye dalga geçilmeye hazırsanız günümüz için en mantıklı seçeneklerdendir.

akulkerberkay

Berkay Akülker
Profesör
9 Şub 2019
141
205
1,185
34
Kırklareli
Marka
Audi
Herkese iyi günler 50bin lira civarı ve altı aile arabası arıyoruz. Kasa tipi vites motor fark etmiyor fiyatlarına göre kasasının yeni olması önemli ve 230bin km altı olması
C4 1.6 hdi lere bakıyorum fikrinizi almak isterim elektrik sorunu olduğunu duymuştum
Başka araba önerileride alabilirim c ve d segment

İstediğiniz araç güzel. Motor zaten kendini ispatlamış başarılı bir motor. Aldığınızda bir ön takım kontrolü ve triger değişimi ile uzun soluklu binersiniz. Benim tavsiyem füme ya da gri renkleri olur gerisi fazla güneş yanığı oluyor. Örnek bir tane şuraya bırakayım. Hala güncel araçlar bence görüntü olarak.

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Cevaplar için teşekkürler. Konuyu yaklaşık 1buçuk hafta önce açmıştım yoğunluktan dolayı konu yeni açılmış bütçeyi arttırarak avensis t25 alındı teşekkürler. Konu Kapanabilir @Berkin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım