KAPALI 55 bin tlye az yakan hb araç önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jiggaman

Düz Yol Gazcısı
14 Mar 2018
5
0
135
İlk aracım olacak. Benzinli veya dizel farketmez az yakan genç yaşa hitap eden araç önerisi istiyorum. Hatchback olması önceliğim. Yılda maximum 15bin km genelde şehir içi bazen şehir dışı kullanırım.

Jiggaman

Düz Yol Gazcısı
14 Mar 2018
5
0
135
H kasanın iç dizaynı çok kötü duruyor . J kasa güzel fakat daha pahalı. Siz örnek olarak 1 araç gösterebilir misiniz?

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
"Genç arabası, az yakan.." bu kriterler bana megane 3 coupeyi çağrıştırdı. Eğer arabayı ailecek kullanmayacaksanız, güzel araç. (Kronik sorunu var mı bilemem.)

Cromwelle

Asfalt Kurutucu
1 Mar 2018
90
54
560
Marka
Citroen
Fiesta az yakar ama iç mekanı çok dardır 2014 veya 2015 model bulunabilir ama. Clio Yalıtımı çok kötü ama bu fiyatlara İcon paket bile alınabilir yol tutuşuda süspansiyonları da çok iyi değil yakıtı süperdir.

Bir diğeri C4 2012-2013 arası otomatik şanzıman sorunlu diyorlar ama araba içi çok iyi konfor çok iyi yol tutuşu iyi manuel alınırsa bence çok güzel direksiyon berbat frenler kötü piyasası pek fazla yok. Tercih senin aslında eksileri ve artıları olarak bildiğim kadarıyla söyledim.

Millennium

Asfalt Kurutucu
11 Mar 2017
86
89
710
2015 i20 1.4crdi style paket 50-70 bin km arası araçlar bulunabilir.Fiyatlar ortalama 55-58 civarı.Donanımı tatmin eder diye düşünüyorum.

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Ben yine kendi arabamı önereceğim (kullanıcı adı,2013 model), yukarıda bahsedilenlere göre çok daha genç işi... Yaş ilerledikçe performanslı araçlardan uzaklaşılıyor. Zaman varken basınca giden araç kullanmak lazım, bu fiyatlara daha güzeli var mı emin değilim.

Cromwelle

Asfalt Kurutucu
1 Mar 2018
90
54
560
Marka
Citroen
Ben yine kendi arabamı önereceğim (kullanıcı adı,2013 model), yukarıda bahsedilenlere göre çok daha genç işi... Yaş ilerledikçe performanslı araçlardan uzaklaşılıyor. Zaman varken basınca giden araç kullanmak lazım, bu fiyatlara daha güzeli var mı emin değilim.
Kendi arabanız ibizami diyorsunuz? O fiyatlara bulunuyormu bilemiyorum daha yüksek sanırım.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
862
2,004
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Focus 1.6 ecoboost
mk2 leon dizel/benzin manuel /otomatik istediğin kombinasyonda bulabilirsin
golf tsi trendline olur ama
THP motor 308,C4 DS3
fiesta, ibiza, polo, fabia, 208

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım