60-75 bin bütçe ile acemi bayana araba

Kararsızkaldim

Merve Yıldırım
Takipçi
17 Haz 2020
2
0
10
30
Kayseri
Herkese merhaba. Araba almayı düşünüyorum yaklaşık bir aydır da bakıyorum ama bir türlü karar veremiyorum. Favoriye eklediğim içime çok sinen ilanlar ertesi gün satılmış oluyor.
İlk arabam olacak ve acemi bir bayanım. Doğu'da öğretmenlik yapıyorum ve bakımları hariç sanayiye gitmek istemiyorum. Ya da bir yere çarpar edersem çok masraf çıkarmayacak bir araç olmalı diyorum.
C3 2011
Clio 1.5 dci
Fiesta
307
Micra

Hangisi benim arabam olmalı?
Not: Araç Kayseriden alınacak çok uzaklara gidemem.

ahmet.sahin

Profesör
11 Eyl 2016
85
55
1,010
28
Nazilli Elazığ Malatya Üçgeni
Marka
Renault
Parça ve hasar konusunda cep yakmayacak bir araba alacaksanız eğer türkiyede ağırlıklı satılan ( Clio, Fiesta) araçları tercih edebilirsiniz. Yakıt konusunda iyi araç istiyorsanız Peugeot- Citroen ve Renault'a yönelebilirsiniz ki Cliolar yakıt konusunda sizi memnun eder. Burda Nissan dışında diğerleri çok sorun çıkarmaz diye düşünüyorum ama sizin kullanımınıza da bağlı.

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Sizin şartlarınızda en güzeli Clio. Adım başı ustası parçası var.
Ayrıca Kasko yaptırıp her işinizi Yetkili serviste halledebilirsiniz. Bir Bayana vermek istediğim temel tavsiye kasko yaptırıp hiçbir şeyi düşünmeden otomobilini yetkili servise bırakmasıdır. Bırakın onlar her şeyi halletsin sanayi ile uğraşmayın

Kararsızkaldim

Merve Yıldırım
Takipçi
17 Haz 2020
2
0
10
30
Kayseri
Çok teşekkür ediyorum vakit harcayıp öneride bulunduğunuz için. Peki bir şey daha sormak istiyorum. Clio 1.2 joy hakkinda ne düşünüyorsunuz. 1.5 le arasındaki fark nedir?

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Çok teşekkür ediyorum vakit harcayıp öneride bulunduğunuz için. Peki bir şey daha sormak istiyorum. Clio 1.2 joy hakkinda ne düşünüyorsunuz. 1.5 le arasındaki fark nedir?
1.2 75bg lik benzinli motor az yakıyor yeterli bir motor arıza vs de duymadım genel olarak performans beklentisi yoksa beğeniliyor diye biliyorum ama forumda kullananlar daha net cevaplayacaklardır.
1.5 Dizel ile farkına gelince performans daha az, Benzinli olduğundan bir tık fazla yakacaktır ama yine de az yakıyor, daha az tutuluyor fiyatı da daha makul olacaktır

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım