KAPALI 65.000 TL civarı araç önerisi

Gökay55

Takipçi
26 May 2019
3
0
10
29
Marka
Ford
Öncelikle herkese merhaba
Bu yaz ortasında veya sonlarına doğru 65.000 TL civarında bir araç satın almayı düşünüyorum. Yaklaşık 5 senedir binek araç kullanmıyorum bu yüzden burada konu açarak sizlerinde tavsiyesini almak istedim.
Araç özellikleri olarak:
2011 2012 ve üzeri
150.000 km altı
Vites farketmez
Dizel veya benzin&lpg
Sedan
Hemen hemen bu özelliklere sahip araçlara bakıyorum fiyatına göre benim aklıma yatan araç Ford focus.
Sizlerinde önerileriniz araç almamda bana yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Şimdiden vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkürler.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,267
16,107
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Ben yeni pejo 301 öneririm.nerdeyse 2018 model sıfıra yakın fulünü alırsınız.bakımı kolay motor ford motoru az yakıyor 2018 sonrası yakışıklı ve bazı izolasyon problemleri giderilmiş.6-7 yıl boyunca nasıl kullanıldığı bilinmeyen arabalar yerine sizi üzmicek bir araca sahip olursunuz.apple car play geri görüş kamerası var yenilerinde.güvenlik çok iyi değil ama yüksek hızlara çıkmayacaksanız güzel bir sürücü iseniz sizi üzmez.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,081
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Çok kalite beklemiyor ve yürütmesi ucuz araba arıyorsanız 1.3 multijet egea bulursunuz. Performans çok önemli değil derseniz 1.4fire egea +lpg de iyidir. Mümkünse easy donanıma bakmayın yalıtım ve güvenlik önemliyse sizin için. Urban ve urban plus 20-30binde 1.4fire 50-60binde 1.3 multijet bulunabilir

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,355
7,196
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Astra H veya J, Focus mk3, Megane 3 gibi modellere bakılabilir. Kriterlerinizde konfor, yalıtım, yol tutuş gibi kriterler olmadığından Symbol, Peugeot 301 veya C-Elysee de bakılabilir.

Oronra

Asfalt Kurutucu
24 May 2019
169
78
510
44
Marka
Honda
Hem ucuz olsun hem herseyi olsun hem az yaksin vb. Arama kriterlerini daraltmadikca sonuca ulasmak zor.
Sahsi fikrim bombos genc bi araca binmektense orta yasta dolu bi araca binmeyi tercih ederim.

Kimisi de yasli premium bi araca binmeyi tercih eder.

Yillik km niz 10bin uzeri degilse dizel araclari eleyin, boylece dusuk km makul fiyat arac alternatifleri cogalir.
Dizelin torkunu ariyorsaniz turbo benzinlilere bakin. Olmadi atmosferik seviyorsaniz zaten japonlara bakicaginiz asikar.

Abdussamed

Senkromeççi
28 May 2019
6
18
70
43
Marka
Volkswagen
Yazını okurken bakımları aksatılmamış ve mümkün olduğunca düşün km de düz vites dizel mk2,5 focus diyecektim ki sende focus demişsin. Sakın ucuz olmasına şaşırıp sözkonusu modellerde dizel ve otomatik bir focus almaya kalkma üzülürsün. CVT şanzımandır ve çözümü masraflı ve zor ciddi kronik problem barındırır.

Dizel Astrada güzel ve daha yeni kasalı bir seçim olur ancak focusa kıyasla biraz sert süspansiyonlu araçtır.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım