KAPALI 70.000 e kadar araç tavsiyesi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asmaci13

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
8
7
595
merhabalar,
Bursa da yaşıyorum.bu sene üniversiteye başladım(yaş 27 ;)).hem iş hem okul götürmek zorundayım.yolda dolmuş-metro bekleyerek fazla zmn kaybetmek istemiyorum.onun için yeni bir araba almak istiyorum ama çok kararsızım. 70k ya kadar bütçem var.araç tercihi konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

-çoğunlukla şehir içinde kullanılacak
-dizel veya benzin
-manuel-otomatik farketmez
-iç hacim filan önemli değil (tek kişiyim ztn :))
-2013 den eski olmasın
-sanayi ye fazla yolumuz düşmesin yeter :)

asmaci13

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
8
7
595
Yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim.vw istemiyorum(konuyu acarken belirtmeyi unuttum.özür dilerim)aklimda olan araclar; Mazda 3,astra,corsa,i20,i30,208,308,jazz,fiesta,fabia...bunlardan hangisini önerirsiniz.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim.vw istemiyorum(konuyu acarken belirtmeyi unuttum.özür dilerim)aklimda olan araclar; Mazda 3,astra,corsa,i20,i30,208,308,jazz,fiesta,fabia...bunlardan hangisini önerirsiniz.
308 öneririm hocam. Uygun fiyatlara sıfır var euro5 dizel motor. Full dolu olarak 70k TL civarına geliyor diyebiliyorum.

cemincekara

Elit Apaçi
24 Eyl 2016
80
31
970
peugeot sitesine bir bak 63k ya dizel motorlu klasik edition lar var her bayiye belli sayıda geliyor. peugeot un umduğunu bulamadığı pazarlardan gelen araçlar. bi bayiye gidip bilgi alabilirsin. 308 iyi tercih olur bence.

asmaci13

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
8
7
595
308 öneririm hocam. Uygun fiyatlara sıfır var euro5 dizel motor. Full dolu olarak 70k TL civarına geliyor diyebiliyorum.

peugeot sitesine bir bak 63k ya dizel motorlu klasik edition lar var her bayiye belli sayıda geliyor. peugeot un umduğunu bulamadığı pazarlardan gelen araçlar. bi bayiye gidip bilgi alabilirsin. 308 iyi tercih olur bence.

308 bence en iyi tercih

Önerileriniz için hepinize teşekkür ederim.tavsiyelerinizi dikkate alacam :)
Bir de yakın bir arkadaşım mazda 3 hb i önerdi. tam senlik araba;Sorunsuz,özgün,kaliteli,az yakıyor,tam otomatik filan dedi.siz ne diyorsunuz? Ne yapmalıyım.araba almak hiçte kolay bir sey degilmis.halen cok kararsızım :(

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bir de yakın bir arkadaşım mazda 3 hb i önerdi. tam senlik araba;Sorunsuz,özgün,kaliteli,az yakıyor,tam otomatik filan dedi.siz ne diyorsunuz? Ne yapmalıyım.araba almak hiçte kolay bir sey degilmis.halen cok kararsızım :(
Bence 308 bu fiyata güzel dolulukta otomobil. Kafanızı karıştırmanıza gerek yok :)

cemincekara

Elit Apaçi
24 Eyl 2016
80
31
970
Bayiileri gez araçları gör incele mümkünse test sürüşü yap mutlaka yakın hissedeceğin bir marka model olacaktır. Bizimkiler sadece bir tavsiye. Mazda 3 de beğendiğim bir araç ama bana gereğinden fazla pahalı geliyor.

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Bu listeden 308 alırdım özgün bi araç 0 fiyatları diğerlerine nazaran uygun ama fransız mazda 3 dizel alabilecek olsam düşünürdüm benzinliside 7-8 yakar ama turbo motorlara göre ağır kalır birde lpg uyumlu olmayan atmosferik motora irrite oluyorum

I223TTIN

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
29
21
595
32
HATAY - GAZİANTEP
Hocam bi astra j kasa 1.6 dizel al sonra da keyfine bak. Bende 1.3 dizel enjoy active var sehir icinde Gaziantep de 900 1000 km yapiyrm sehir disina cikinca 1200 km yapiyrm ve gercekten kulladikca kullanasi geliyr insanin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım