KAPALI 70.000TL Dizel Araba Seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Coskun

Elit Apaçi
14 Kas 2016
82
39
970
Tokat
Marka
BMW
Merhaba arkadaşlar.70.000TL lik dizel manuel (Manuel seçmemizin sebebi daha uzun ömürlü olması) bir araç bakıyoruz.İstediğim özellikleri aşşağı sıralayacağım.Yardımcı olursanız çok memnun olurum.Şimdiden teşekkür ederim.

-4 kişilik ailenin rahatlıkla sığıp seyahat edebileceği.
-En düşük C segmenti
-Baya az yakan
-Manuel
-Tercihen biraz donanımlı
-Yürütmesi kolay
-Uzun ömürlü
-Bu fiyata olabilecek konforlu
-En düşük 2012-2013 yılları arası
-Çok km yapmamış
-Parçası ucuz ve kolay bulabileceğim

Bu fiyatlarda bu kriterlerde bir araç bakıyorum.Birkaç seçenek var aslında aklımda.1.5 dci Fluence İcon,1.6 e-Hdi Allure donanımlı 308 aklımda sadece bunlar var.Fluence yi konforu ve güvenliği açısından elemek istiyorum ama aradağım kriterlere de en yakın o gibi gözüküyor.Kalbimde 308 var.Bana yardımcı olursanız sevinirim.Hayırlı forumlar.

~~~~YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN~~~~

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
308 çok güzel arabadır ancak iç mekan konusunda 4 kişi seyahatlerde dar gelebilir bi bayide incelemenizi tavsiye ederim.
Biraz araştırıp Golf 7 1.6 Tdi manuel de bulabileceğinizi düşünüyorum, iç hacim konfor ve yakıt olarak ideal araçlardandır.

Coskun

Elit Apaçi
14 Kas 2016
82
39
970
Tokat
Marka
BMW
308 çok güzel arabadır ancak iç mekan konusunda 4 kişi seyahatlerde dar gelebilir bi bayide incelemenizi tavsiye ederim.
Biraz araştırıp Golf 7 1.6 Tdi manuel de bulabileceğinizi düşünüyorum, iç hacim konfor ve yakıt olarak ideal araçlardandır.
Hocam golf olursa trendline ya da midline olur oda çok boş park sensörü bile yok hacim konusunda da 308 den fark edecek kadar önde olduğunu düşünmüyorum

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Hocam golf olursa trendline ya da midline olur oda çok boş park sensörü bile yok hacim konusunda da 308 den fark edecek kadar önde olduğunu düşünmüyorum
Valla en güzeli gidip kendiniz görüp, oturup kıyaslamanız hocam benim gözlemim bu şekilde.

Bende yaklaşık 1 yıldır 308 piyasasını takip ediyorum özellikle Allure donanımlı olanlarını, maalesef ki onlarda uçuşa geçti bir kaç ay önce 63-64 e satılan araçlara şimdi 70-75 yazıyorlar :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım