Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lmter224

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2019
121
90
510
İstanbul
Daha önce "50-60 bin TL'ye sürüş zevki olan araba önerisi" diye bir konu açmıştım ama istediğim aracı bir türlü bulamayınca ileride öyle bir araç bulabilirsem şimdilik araba ihtiyacımı kapatacak bir piyasa aracı arıyorum önerilerinizi bekliyorum

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,181
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Piyasa aracından kastınız kolay satılan değer kaybetmeyen bir araç ise VW, renault, peugeot, fiat gibi markaların dizel araçlarından herhangi birisini alıp bikaç yıl binip satabilirsiniz. Dizel dememin sebebi bizim memlekette pek çok seveni olması.

Düzenleme: japonları unutmuşum. Ya aslında şöyle bi dışarı bakıp şirketlerin taksilerin falsn bol kullandığı markalar kolay satılır piyasada çoktur alıcısı boldur

Son düzenleme:

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
Zevkli olsun istiyorsan; Mitsubishi Lancer 1.8 Intense (yürür aksamı vs. Evo ya yakındır)
Piyasa arabası; Corolla, Fluence,Megane,Jetta ya da Golf

lmter224

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2019
121
90
510
İstanbul
Evet demek istediğim piyasası hızlı olan bir araç.
Astra J hb ve sedan takip ediyorum üç beş ilanı favoriledim.
Scirocco ve polo gti ve bluegt bakıyorum ama bunları kullanan kitleden mi nedir araçların tamamı patlak. Abartısız 300 e yakın ilanda 20-30-40 bin sigorta şişirmesi tramer vardır diye o kadar çok gördüm ki bir süre sonra mide bulantısı yaptı..

Temizini denk getirebilsem manuel bir sicrocco 160bg direk yapışıcam anladığım kadarıyla bu araçların piyasası epey canlı. Değişen olmayan en fazla birkaç parça boyalı olan tramersiz araçlar ilanda 3-4 gün anca duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım