KAPALI 75-80.000₺ ye Kadar Yakışıklı Araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sarparas

Sarp ARAS
Taklacı Güvercin
28 Nis 2019
30
6
295
23
İstanbul
Marka
BMW
Abilerim ve arkadaşlarım merhaba 2-3 ay içerisinde araba almayı planlıyorum öğrenciyim ama benzin vb çok problem değil Leon FR veya Leon Ibiza Cupra düşünüyorum fakat otomatik vites Leon fiyatları uçmuş durumda tercihim otomatik vites hatta direk otomatik vites istiyorum şu an için Cupra benim için öncelikli bunlar dışında değerli fikirleriniz var ise bekliyorum benim için önemli olan arabanın dıştan görünüşü ve biraz da performansı aracıma küçük dokunuşlar yapmak istiyorum Bodykit, Egzoz, Jant gibi böyle bakınca yakışıklı dursun yani fikirleriniz benim için önemli şimdiden teşekkürler.

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
862
2,004
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
'modifikli' Leon FR ve Ibiza Cupra'ları çok rahat bulursun ve saydıklarının hepsi yapılmış olur. Stock alıp uğraşma.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Erkekse yakışıklı olur :), kız ise güzel.Ha bu arada arkadaşın dediği gibi yapılmışını alın, bir de siz para harcamayın derim.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Scirocco, leon fr, ibiza cupra, polo gti.

Bunların görsel ve yazılım olarak oynanmışını çok rahat bulabilirsiniz, stock bulmak daha zor ve bedeli yüksek olur. Madem stock kullanmayacaksınız zoru aramaktansa kolaya yönelmek efor ve maddi olarak daha rahat olacaktır.

sarparas

Sarp ARAS
Taklacı Güvercin
28 Nis 2019
30
6
295
23
İstanbul
Marka
BMW
Scirocco, leon fr, ibiza cupra, polo gti.

Bunların görsel ve yazılım olarak oynanmışını çok rahat bulabilirsiniz, stock bulmak daha zor ve bedeli yüksek olur. Madem stock kullanmayacaksınız zoru aramaktansa kolaya yönelmek efor ve maddi olarak daha rahat olacaktır.
yok zaten stock aramıyorum ağır hasarlı yüksek hasarlı olmaması benim için kafi sciroccoyu unutmuştum iyi hatırlattın yeni kasaları da bir hayli pahalı ama :D

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,856
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Yorum için teşekkürler daha çok spor ve agrasif görünümlü araç arıyorum.
Aslında gayet sportif duruşu var siz galiba liftback versiyona baktınız
images (62).jpeg

images (61).jpeg

@MAYFA AYUU nun dediği gibi rcz de olabilir o dahada sportif duruyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım