KAPALI 80.000-90.000 TL Otomatik Öncelikli Araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

damrapestek

Damra Peştek
Düz Yol Gazcısı
18 Kas 2019
34
6
145
22
Adana
Marka
Ford
Herkese merhabalar
1 haftadır araçlardan anlamayan biri için araba bakıyoruz.Bu aracı alacak olan kişi klimasını açacak yakıtını koyacak ve gezecek uzun yol da yapar aşırı nadiren genelde şehir içinde kullanacak.1 haftadır araştırmam sonucu en çok kafama yatan araç Chevrolet Cruze oldu ama Chevrolet Cruze 1.6 LS 2010 Otomatik LPG li 120.000-150.000 km civarlarında 3 tane araç buldum.Bu araçları alırsam ne gibi sıkıntılar olur?
Parça bulma konusunda sıkıntı yaşar mıyım mesela?
Aşırı sorunlu bir araç mıdır?
İleride satarken zorluk yaşar mıyız?
Cruze satın alırken en çok nelere dikkat etmeliyim?
3 Tane birbirine çok yakın Cruze yakaladım sizce hangi Cruze
Anketteki araçların hepsi LPG lidir

Demir

Berkay
Asfalt Kurutucu
14 Ara 2019
25
13
595
Ankara
Marka
Opel
Bütçeniz dahilinde dizel fluence bulmanız mümkün, konfor ve hacim olarak da daha iyi bir arabadır nacizane fikrim. Halihazırda bir tane fluence kullanıyoruz hiç sorun çıkarmadı. Çoğunluğun bildiği gibi 1.5 dci uzun yıllardır bulunduğu için sorunları çözülmüştür, sorun çıksa da parçası ucuz, tamiri kolay ve usta bulma derdi düşüktür. Karoser olarak da parça derdi yaşayamazsınız ekstrem bir durum olmadığı sürece.
Arayışınızda başarılar, kolay gelsin hayırlı olsun şimdiden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım