911R Türkiye'deki soygun fiyatı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,200
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Güzel abim bize gelişi zaten 1.7mn yoksa ben sana güzellik yapmaz mıyım ya. Sana direk aldigim fiyattan verririm bak vallahi 1 kurus karım yok 1.7mn'a noterde imza atarız okey?
Abim simdi soyle bir sey var egri oturup dogru konusalim, bu arac manuel bir kere, tam otv oldugunu farz ediyorum. Helalinden 1.5 kagat veririm o da senin guzel hatrin icin. Trink para akari kokari yok.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Abim simdi soyle bir sey var egri oturup dogru konusalim, bu arac manuel bir kere, tam otv oldugunu farz ediyorum. Helalinden 1.5 kagat veririm o da senin guzel hatrin icin. Trink para akari kokari yok.
(Hesap makinesinde tuslara rastgele basar)
Abim bak hesabımı yaptım ben sırf seni kırmamak için zarara sokuyorum kendimi ama vallahi karım yok bak
Yarın noterde görüşürüz.
Parayı şu gazete kağıdına sar hele...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,200
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
(Hesap makinesinde tuslara rastgele basar)
Abim bak hesabımı yaptım ben sırf seni kırmamak için zarara sokuyorum kendimi ama vallahi karım yok bak
Yarın noterde görüşürüz.
Parayı şu gazete kağıdına sar hele...
Tamam bak seni sevdim ver elini 1.6'ya anlasalim. Kuşe kagida sarip getirecegim canlilari.

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
ya tamam porche özel araç falan ama giderim 500 bine mustang alırım hadi abartarak söylüyorum piyasa hakkında bilgim yok ne kadara mal olur 70 bined modifleyip 1000 hp yapsam miss gibi biner keyfime bakarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım