KAPALI 95.000 TL ye kadar D segment araç önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sailorlock

Profesör
7 Eyl 2016
105
57
1,035
75000-95000 TL aralığında
D, D+ E segment
Satışı çok hızlı olmasa da olur
Kaza boya değişen hasar kaydı takıntım yok sadece ama ağır kazası olmaması önemli
maksimum 250.000 km ye kadar
mümkünse benzinli manuel araç arıyorum otomatik olacaksa da tork konventörlü yada cvt

Şuana kadar baktığım modeller B7 A4, C5 A6, W203 C serisi, Volvo S40,S60,V50, Mondeo, Avensis, Exeo
Son 1 ayda onlarca satıcı ile konuştum yüzlerce otomobile baktım ama ne yazık ki içlerinde bir tane bile temiz otomobil veya ahlaklı satıcı bulamadım.

BU kriterlere uyan otomobilleri veya alternatif olabilecek modelleri paylaşırsanız çok sevinirim.

Hepinize şimdiden teşekkürler :)

gokglsy

gökhan
Profesör
22 Ağu 2019
632
638
1,820
26
trabzon
Marka
Ford
ford mondeo : ( 1 değişen 2 lokal boya, 5700 TL tramer vardır )
Temiz 2011 mondeo
mazda 6 : (sağ ön çamurluk boyalı yazmış, koltukları kılıf mı diktirmiş mi anlamadım.)
HASAR KAYITSIZ-TEK PARÇA BOYALI-MAZDA 6-LPGli-2.0-BEYAZ
renault laguna
İlk sahibinden çok temiz laguna
citroen c5 : (ön kaputta sağ farın üzeri lokal boya, sağ ön kapı boya, arka çamurluk ağzında boya vardır. 700 tl tramer vardır.)
2011 CİTROEN C5 1.6 THP DYNAMİQUE-SANRUF'LU-OTOMATİK
peugeot 508 : ( fotoğraflarda boyalı kısımlar yazıyor.)
Değişensiz PEUGEOT 508. 135.000 Km Bakımları Yeni Yapıldı. Temiz

Son düzenleme:

sailorlock

Profesör
7 Eyl 2016
105
57
1,035
ford mondeo : ( 1 değişen 2 lokal boya, 5700 TL tramer vardır )
Temiz 2011 mondeo
mazda 6 : (sağ ön çamurluk boyalı yazmış, koltukları kılıf mı diktirmiş mi anlamadım.)
HASAR KAYITSIZ-TEK PARÇA BOYALI-MAZDA 6-LPGli-2.0-BEYAZ
renault laguna
İlk sahibinden çok temiz laguna
citroen c5 : (ön kaputta sağ farın üzeri lokal boya, sağ ön kapı boya, arka çamurluk ağzında boya vardır. 700 tl tramer vardır.)
2011 CİTROEN C5 1.6 THP DYNAMİQUE-SANRUF'LU-OTOMATİK
peugeot 508 : ( fotoğraflarda boyalı kısımlar yazıyor.)
Değişensiz PEUGEOT 508. 135.000 Km Bakımları Yeni Yapıldı. Temiz
yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. mazdaya bir tanıdığı bakması için gönderdim.

burakhandgn

Burak
Elit Apaçi
20 Ocak 2020
70
193
810
Kocaeli
Marka
Chrysler
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-ogretmen-den,kaza-yok-boya-yok-2013-6-ay-trafige-cikisli-739562314/detay

Zamanında aynı aracın düşük kilometrelisini 47.000 liraya satmıştık (sene 2015) Araç temiz gibi duruyor. Parça sıkıntısı yok GM platformunda olduğu için çoğu Opel ile parçaları uyar. Opel servisi bakar.

Konforludur, güçlüdür, seridir. Passat Mondeo yerine alınabilecek ki ben olsam ikisine de binmeyip buna binerim, güzel araçtır. Pazarlıkla 87-92 bandında alabilirsiniz diye düşünüyorum. Beyaz olanları daha güzeldir, daha çok tutulur. Youtube'da incelemesi var başka bir kanal inceledi. Araç anlatılanlardan daha da fazlası emin olabilirsiniz.

Bir de bu araçlar var. Piyasa araçlarından sıkıldıysanız, değişiklik olsun derseniz güzel araçlar var. Aracın üzerinde 2.0 140Hp VW Passat motoru var. Parça konusunda hiç derdiniz olmasın. Düşük kilometrelisi kaçırılmaz, duyduklarıma göre de malzeme kalitesi 300C'den iyi.

25 May 2020
2
0
10
25
Tekirdağ
Marka
Zirai Traktör
Japon ve İtalyanların piyasası olmadığı için 95-100 bandına temiz ve dolu arabalar alınabiliyor. Al-satçı değilseniz ve 5 sene binerim diyorsanız kesinlikle daha mantıklı.
Bence BMW-Mercedes girmeyin. Düşük model premıumda çevreden can sıkıcı muhabbetler olabiliyor. Hem biraz piyasa arabası oldukları için hasarlı alıp , düzeltip satan da çok var. Piyasasına güvenip önemsemeyen insan da var. Ailenin ortak arabası da olabiliyor.

1.6d Avensis (Motor 116d aynı zamanda Mini Countryman ve PSA grubunun ünitesi) En alınacak araba bu.
2.0 Benzin + LPG Accord
Alfa 159 1.9 JTD

Kolay kolay Alfa tavsiye etmem ama belirttiğiniz bütçede idare edilebilir bir araba. 60-70 deseydiniz uzak durun derdim.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Japon ve İtalyanların piyasası olmadığı için 95-100 bandına temiz ve dolu arabalar alınabiliyor. Al-satçı değilseniz ve 5 sene binerim diyorsanız kesinlikle daha mantıklı.
Bence BMW-Mercedes girmeyin. Düşük model premıumda çevreden can sıkıcı muhabbetler olabiliyor. Hem biraz piyasa arabası oldukları için hasarlı alıp , düzeltip satan da çok var. Piyasasına güvenip önemsemeyen insan da var. Ailenin ortak arabası da olabiliyor.

1.6d Avensis (Motor 116d aynı zamanda Mini Countryman ve PSA grubunun ünitesi) En alınacak araba bu.
2.0 Benzin + LPG Accord
Alfa 159 1.9 JTD

Kolay kolay Alfa tavsiye etmem ama belirttiğiniz bütçede idare edilebilir bir araba. 60-70 deseydiniz uzak durun derdim.

Avensis'in 1.6d4d'ü son kasada var, son kasa 2015'te çıktı. 95 bine son kasa 1.6 benzinli bile bulunamaz.
Önceki kasa 2.0d4d bulunabilir.

TheDavsanci

Furkan T.oğlu
Profesör
21 Haz 2020
141
146
1,235
27
Gaziantep, Araban
2007-08 Skoda Superb 1.9 TDI Elegance'lere de bakabilirsiniz. Bu araçlar iyi bakıldığı zaman ömürlük kullanılabiliyor. Hem çok donanımlılar hem de sağlam araçlar. Ayrıca piyasaları da var kendilerince.

sailorlock

Profesör
7 Eyl 2016
105
57
1,035
Uzun bir karar verme sürecimin ardından bu bütçe bandında böyle bir araç almanın yersiz olduğuna kanaat getirdim. Zira alacağım araç maksimum 13 14 ay bineceğim bir araç olacak ve maalesef bu bütçe bandından temiz araç bulmak gerçekten zor. 90.000 tl lik araç alacak bir insan arabasında hasar kaydı olmamasını kazası boyası olmamasını ve düşük km yüksek kondisyonlu olmasını arzu ediyor ve ben ne kadar bunları takmasam da 14 ay sonra satarken önümde bir engel olarak kalıyor. Bende bu sebepten bütçeyi 45.000 üst limite çektim ancak kalite konusunda aynı segmentte kalmaya karar verdim. belki satmayacağım ömürlük bineceğim bir araca dönüşmesi için de özel bir model alma arayışına girdim. Linkini verdiğim araç hakkında görüşlerinizi bekliyorum.

Hepinize yardımlarınız ve değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ediyorum.

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Uzun bir karar verme sürecimin ardından bu bütçe bandında böyle bir araç almanın yersiz olduğuna kanaat getirdim. Zira alacağım araç maksimum 13 14 ay bineceğim bir araç olacak ve maalesef bu bütçe bandından temiz araç bulmak gerçekten zor. 90.000 tl lik araç alacak bir insan arabasında hasar kaydı olmamasını kazası boyası olmamasını ve düşük km yüksek kondisyonlu olmasını arzu ediyor ve ben ne kadar bunları takmasam da 14 ay sonra satarken önümde bir engel olarak kalıyor. Bende bu sebepten bütçeyi 45.000 üst limite çektim ancak kalite konusunda aynı segmentte kalmaya karar verdim. belki satmayacağım ömürlük bineceğim bir araca dönüşmesi için de özel bir model alma arayışına girdim. Linkini verdiğim araç hakkında görüşlerinizi bekliyorum.

Hepinize yardımlarınız ve değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ediyorum.
156 alacaksanız 2.0 öneririm. Ilandaki fena durmuyor benzinli olması bir artı eğer yazıldığı gibi bakımları da yapıldıysa alınır ancak kozmetiğe para harcanması gerektiği açık.

ilhamitekin

Düz Yol Gazcısı
12 Haz 2019
24
2
145
30

Eğer düşünceniz tamamen bu yönde ise 90 95 model arası bir Mercedes Benz e200 ilanını attığınız araçların hepsine kök söktürür. Efendi kullanılmış MB araçları 1 milyon km yi rahatlıkla devirebilen araçlardır. Konfor desen hat safhada hele ki uzun yol keyfi sizi sizden alır. Masraf konusunda da içiniz rahat olsun. yedek parça konusunda sıkıntı çekmez ve fahiş fiyatlarla karşılaşmazsınız.
Eğer imkanınız varsa yarım saat gibi bir süre test için kullanın ne demek istediğimi anlayacaksınız

TheDavsanci

Furkan T.oğlu
Profesör
21 Haz 2020
141
146
1,235
27
Gaziantep, Araban
İşin üzücü kısmı; w124'ler ülkemizde biraz Toros veya Şahin niyetine kullanılıyor. Ucuza satılanları dökük; pahalıları biraz gereksiz pahalı oluyor. İnternetten baktığınızda araçların büyük bir kısmı ya yanlamaktan haşat olmuş, ya köy yollarında rezil olmuş ya da modifiyeyle gavur olmuş araçlar olarak karşınıza çıkıyor. Masrafı az ve diri W124'ler de en aşağı 60 bin, 65 bin, 70 bin gibi fiyatlardan satılıyor. Ama sağlamına binince de, kendim sürdüm bir kaç kez, dediğiniz gibi insanın 124 Merso'dan inip başka bir araca binesi gelmiyor açıkçası. Donanım ve konforları insanın cezbediyor. Bir de son olarak Merso'nun bakımlarında yıldızlı parça kullanmak da önemli bir husus.

Eğer düşünceniz tamamen bu yönde ise 90 95 model arası bir Mercedes Benz e200 ilanını attığınız araçların hepsine kök söktürür. Efendi kullanılmış MB araçları 1 milyon km yi rahatlıkla devirebilen araçlardır. Konfor desen hat safhada hele ki uzun yol keyfi sizi sizden alır. Masraf konusunda da içiniz rahat olsun. yedek parça konusunda sıkıntı çekmez ve fahiş fiyatlarla karşılaşmazsınız.
Eğer imkanınız varsa yarım saat gibi bir süre test için kullanın ne demek istediğimi anlayacaksınız

ilhamitekin

Düz Yol Gazcısı
12 Haz 2019
24
2
145
30
İşin üzücü kısmı; w124'ler ülkemizde biraz Toros veya Şahin niyetine kullanılıyor. Ucuza satılanları dökük; pahalıları biraz gereksiz pahalı oluyor. İnternetten baktığınızda araçların büyük bir kısmı ya yanlamaktan haşat olmuş, ya köy yollarında rezil olmuş ya da modifiyeyle gavur olmuş araçlar olarak karşınıza çıkıyor. Masrafı az ve diri W124'ler de en aşağı 60 bin, 65 bin, 70 bin gibi fiyatlardan satılıyor. Ama sağlamına binince de, kendim sürdüm bir kaç kez, dediğiniz gibi insanın 124 Merso'dan inip başka bir araca binesi gelmiyor açıkçası. Donanım ve konforları insanın cezbediyor. Bir de son olarak Merso'nun bakımlarında yıldızlı parça kullanmak da önemli bir husus.
facebook MB gruplarını incelerseniz bu düşüncenizden vazgeçersiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım