KAPALI A3 sedan tdı vs Cla180d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

safabasar

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
9
1
595
İki otomobilde kaliteli siz olsanız hangisini seçersiniz ve niçin seçersiniz ? İki otomobilde Yeni kasaları.

DERSU

Asfalt Kurutucu
19 Eki 2016
4
4
545
Cla içi tasarım ve kalite olarak çok geride. 100 kriter varsa bence 80 inde A3 üstündür. Kesinlikle A3 derdim...

Son düzenleme:

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
A3 en beğendiğim c sınıfı hb ama A3 sedan felaket bi tasarım Cla'yı çok beğenmesem de tasarım ve etkileyicilik olarak çok önde, içi de koltuklar vs çok güzel (ortadaki uyduruk tablet dışında)

Cemmm

Profesör
23 Eyl 2016
85
87
1,010
İkisi de parasının arabası değil. O paralara ikinci el A5 alırdım. Sorunuza gelince CLA yı seçerim. Sebep: Tasarım.

ysfdnmz4

Elit Apaçi
16 Eki 2016
54
23
970
A3 fiyatına göre premium bir araç olmasına karşın çok iyi bir pozisyonda. Audi yol tutuşu motoru ve şanzımanı bu alanlarda mercedesten daha önde diye düşünüyorum. Ama mercedes biraz daha oyuncaklı klas bir araba tabii seveni illaki sever bunlara takılmaz.

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Hb arabayi sonradan sedan yapinca cok tipsiz olurya a3 sedan da bence öyle a3 hb cok iyi sedan ise normal bir arac.a3 sedan görünce hic iştahım kabarmiyo.cla nin bence tasarimi daha guzel birde cla yeni makyaj yedi.ayrica arka stoplarda cok şekil.cla180 d diyorum

ModaleTurk

Profesör
9 Eyl 2016
207
131
1,085
CLA nın tamponuna bir dokun, bir de A3 ün tamponuna... CLA sanki PET şişe.

Tasarımı daha heyecanlandırıcı. Hele doğru renk ve jantlarla. Ama Mercedes A, B ve CLA kaporta kalitesi olarak Mercedes yıldızını haketmiyor.

Şirket arabası olsa ve para kendi cebimden çıkmayacaksa CLA düşünürdüm. Aksi takdirde kuşkusuz A3.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Cla mercedesin ucuz araba olsun diye yaptığı araç s veya e ye kadar mercedes almayın mercedesin en sevdiğim modeli S cla a3 arasında kesinlikle a3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım