KAPALI Acemi şoföre ilk otomobil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semihgull

Profesör
14 Eyl 2016
94
44
1,020
Antalya
Acemi bir kişiye, otomobil kullanmayı kursta öğrenen bir kişiye uygun fiyatlı hangi model, marka önerirsiniz?

cemincekara

Elit Apaçi
24 Eyl 2016
80
31
970
B segment seçilmeli bence beğeni ve kullanıma göre dizel yada benzin olabilir. Ayrıca düz viteste pekişmek gerek otomatik olmamalı diye düşünüyorum.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Uygun fiyattan kasıt ne ki ?

İ10 1.0 bluedrive olabilir, hani şu fabrika çıkışı Lpg' li olandan. Şehiriçi çok pratik her yere rahatça girecek bir araba. Az da yakıyor, kuruş hesabı lpg' de taş çatlasın 20 kuruş yakarsın, 13 kuruş yakanlarda var. bkz: @istanbul . :D

iyy70

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
11
4
595
Uygun fiyattan kasıt ne ki ?

İ10 1.0 bluedrive olabilir, hani şu fabrika çıkışı Lpg' li olandan. Şehiriçi çok pratik her yere rahatça girecek bir araba. Az da yakıyor, kuruş hesabı lpg' de taş çatlasın 20 kuruş yakarsın, 13 kuruş yakanlarda var. bkz: @istanbul . :D

lpg lisi manuel , otomatik yok, otomatik vites gerekiyor ise sadece benzinli seçeneği mevcutmuş.

semihgull

Profesör
14 Eyl 2016
94
44
1,020
Antalya
Yok hocam otomatik otomobilin kullanım açısından çok zor olmayacağını düşünüyorum. Benim için asıl olan manuel vitesli otomobil kullanmak. Zira her zaman elimize otomatik araç geçmez.

fthz

Profesör
19 Eyl 2016
111
60
1,035
38
istanbul
Düz vites, dizel, 2004 ve üstü, 150 bin km ve altı Renault. Dci güzel motor.

Ben Kangoo ile düşmüştüm yollara 2008 ocakta aldığımda ehliyeti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım