KAPALI Acil araba almalıyım yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Merhaba arkadaşlar elimdeki Fiesta 1.25 trend arabayı sattım. Performansı düşük yakıt tüketimi fazlaydı. Çalıştığım okul evime uzak ve ulaşım sıkıntısı var. Bu yüzden acilen araba almam gerekiyor. Hatchback ,dizel , c segmenti önerilerinizi bekliyorum. Otomatik olursa çok iyi olur. Limitim 70 bin tl . Fikirlerinize ihtiyacım var.

cingoz debriyaj

Panpa
Destekçi
8 Eyl 2016
559
1,118
2,520
23
Marka
Zirai Traktör
Sıfır elentra veya corolla kovalayabilirsiniz. Sıfıra yakın ikinci el de olur
70-75 k arası 1.6 sıfır denebilecek Corolla'ları (life) galeriler bayilerden toparlamış satıyorlar. Onlara bakabilirsiniz aslında lpg'de sıkıntısız binersiniz. 132 bg de az değil esasında.
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...8-1.6-corolla-life-sifir-arac-542605051/detay
Not: Şimdi fiyatlara baktım stoklar tükendiği ve gelecek arabaların daha pahalı olduğu için fiyatlar artmış ikinci elde de.

Son düzenleme:

Cromwelle

Asfalt Kurutucu
1 Mar 2018
90
54
560
Marka
Citroen
70-75 k arası 1.6 sıfır denebilecek Corolla'ları (life) galeriler bayilerden toparlamış satıyorlar. Onlara bakabilirsiniz aslında lpg'de sıkıntısız binersiniz. 132 bg de az değil esasında.
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...8-1.6-corolla-life-sifir-arac-542605051/detay
Not: Şimdi fiyatlara baktım stoklar tükendiği ve gelecek arabaların daha pahalı olduğu için fiyatlar artmış ikinci elde de.

Hocam bunlar boş 76k para verip boş arabaya binmek sıkıntı değilmi sizce. Bu arada Life paketi boşmu bilmiyorum ama direk baktığım gibi bana öyle geldi dolu bir araba ise ayrı. Birde şirket aracı olarak çok kullanılıyor bunlar oda var.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Hocam bunlar boş 76k para verip boş arabaya binmek sıkıntı değilmi sizce. Bu arada Life paketi boşmu bilmiyorum ama direk baktığım gibi bana öyle geldi dolu bir araba ise ayrı. Birde şirket aracı olarak çok kullanılıyor bunlar oda var.
Youtubede videolar var. Led sinyal, iç aydınlatma, plaka lambası, spacer, spor yayla falan baya yakışıklı oluyor. Hem de sorunsuz ve bence mantıklı. 2 gündür falan beğeniyorum baya

Cromwelle

Asfalt Kurutucu
1 Mar 2018
90
54
560
Marka
Citroen
Youtubede videolar var. Led sinyal, iç aydınlatma, plaka lambası, spacer, spor yayla falan baya yakışıklı oluyor. Hem de sorunsuz ve bence mantıklı. 2 gündür falan beğeniyorum baya
Arabada life modelinde çelik jant Cruze kontrol,far sensörü, ESP gibi özellikler Yok. Arabanın dolusu 100k yakın geliyor bu dediklerimi yapsan 85k falan yapar. Evet sıfır Bir araba Ama donanım Yok full olanı da zaten baya pahalı.

Arabanın yalıtımı falan çok iyi değil. Sürüş dinamikleri çok iyi değil. 50-60 arası olsa olabilirdi aslında a noktasından b noktasına gidicem ne yapacam bunları diyen varsa araba fazlasıyla yeter.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Donanım benim için çok önemli arabalarda teknolojik oyuncakları seviyorum. Bu yüzden hangi marka modele baksam üst paketlere bakıyorum. Ama fiyatlar uçuk.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Kia Sportage 2012 model 1.6 benzin manuel hakkında ne düşünüyorsunuz . 65 bin tl uygun bir fiyat mıdır ? Sadece sol arka kapı boyalı diyor sahibi.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Kia Sportage 2012 model 1.6 benzin manuel hakkında ne düşünüyorsunuz . 65 bin tl uygun bir fiyat mıdır ? Sadece sol arka kapı boyalı diyor sahibi.
Hocam iyidir hoştur da ekonomi beklentiniz varsa uzak durun derim. Şehir içi 12-13 litreleri gözden çıkarmanız gerekir (İstanbul için).

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul

75 bin liraya 1.6 motor, 132bg 160nm torklu, 10 sn 0-100'ü olan sınıfının (C) en geniş araçlarından birini veriyor adamlar. Evet life boş paket.

Focus'a baksan en boş 1.6, 85 bin lira.
Astra sedan 1.6, 84 bin lira.
Megane sedan 1.6, 83 bin lira.
Vs. şeklinde gidiyor. Bunların tamamı da bu araçtan fazla yakıp daha az giden araçlar.
VW'nin C sınıfı sedanı yok, Golf'e baktığımızda 1.0 tsi midline plus manuel 104 bin lira, üstteki araçtan öne çıktığı tek yer yakıt tüketimi.

O paraya B sınıfında bile 0 km dolu arabaya binemezsiniz bu devirde.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Arabada life modelinde çelik jant Cruze kontrol,far sensörü, ESP gibi özellikler Yok. Arabanın dolusu 100k yakın geliyor bu dediklerimi yapsan 85k falan yapar. Evet sıfır Bir araba Ama donanım Yok full olanı da zaten baya pahalı.

Arabanın yalıtımı falan çok iyi değil. Sürüş dinamikleri çok iyi değil. 50-60 arası olsa olabilirdi aslında a noktasından b noktasına gidicem ne yapacam bunları diyen varsa araba fazlasıyla yeter.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam o dediklerim küçük ayrıntılar ve yapsanız 85 e gelecek durum yok. Led sinyal dediğim şey max. 100 tl dir. Kafanıza göre bir jant takacak olsanız 2, 3 bin civarlarında. Ama esp olmaması üzdü

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Hocam o dediklerim küçük ayrıntılar ve yapsanız 85 e gelecek durum yok. Led sinyal dediğim şey max. 100 tl dir. Kafanıza göre bir jant takacak olsanız 2, 3 bin civarlarında. Ama esp olmaması üzdü
Şimdi farkettim o mesajı, ESP nasıl yok? Corolla 1.6 life'da ESP bulunuyor (1.33'te de bulunuyordu yıllardır).
En ucuz Toyota'da (Yaris 1.0 life) bile ESP var, standart.
Kör nokta vs. gibi şeyler opsiyon tabii ama ESP, 7 hava yastığı falan standart olarak geliyor Toyotalarda.

Son düzenleme:

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Sms ile sorguladığımda 2 adet kazaya karışmıştır yazıyor ama herhangi bir tutar görünmüyor. Bu tam olarak ne anlama geliyor bilgisi olan var mı ? Expertizde sadece sol arka kapı boyalıdır çıktı başka sıkıntı görünmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım