KAPALI Acil araba almalıyım yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Merhaba arkadaşlar elimdeki Fiesta 1.25 trend arabayı sattım. Performansı düşük yakıt tüketimi fazlaydı. Çalıştığım okul evime uzak ve ulaşım sıkıntısı var. Bu yüzden acilen araba almam gerekiyor. Hatchback ,dizel , c segmenti önerilerinizi bekliyorum. Otomatik olursa çok iyi olur. Limitim 70 bin tl . Fikirlerinize ihtiyacım var.

Cromwelle

Asfalt Kurutucu
1 Mar 2018
90
54
560
Marka
Citroen
Hayırlı olsun güle güle kullan güzel seçim yapmışin. Sol arka kapı boyalı Bir sıkıntı Yok o Zaman 2 adet kazada Bir sıkıntı olmaz bana göre. Kaça aldınız bu arada?

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Arkadaşlar Kia Sportage 1.6 GDI Concept Plus 2012 model 53 bin km aldım . Sabahtan beri dolanıyordum yakıt tüketimi şu an 8.7 gösteriyor. Arabaya alışmaya çalışıyorum. Genel olarak beğendim.
Hadi hayirli ugurlu olsun Allah kaza bela gostemersin hocam. Tecrube arttiktan sonra garaj bolumunde bir baslik bekliyoruz :)

cingoz debriyaj

Panpa
Destekçi
8 Eyl 2016
559
1,118
2,520
23
Marka
Zirai Traktör
Arabada life modelinde çelik jant Cruze kontrol,far sensörü, ESP gibi özellikler Yok. Arabanın dolusu 100k yakın geliyor bu dediklerimi yapsan 85k falan yapar. Evet sıfır Bir araba Ama donanım Yok full olanı da zaten baya pahalı.

Arabanın yalıtımı falan çok iyi değil. Sürüş dinamikleri çok iyi değil. 50-60 arası olsa olabilirdi aslında a noktasından b noktasına gidicem ne yapacam bunları diyen varsa araba fazlasıyla yeter.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam araçta ESP ve diğer güvenlik sistemleri var cruise controlü ise 100 - 150 arası bir fiyata taktırabiliyorsunuz.

Cromwelle

Asfalt Kurutucu
1 Mar 2018
90
54
560
Marka
Citroen
Hocam araçta ESP ve diğer güvenlik sistemleri var cruise controlü ise 100 - 150 arası bir fiyata taktırabiliyorsunuz.

Bir kaç incelemede esp göremedim ben inceleyen de söylemedi veya bilmiyordu sanırım ama cruıze kontrol adaptive değil sanırım far sensörü bile sonradan otomatik olarak yaptırmış start and stop falanda Opsiyon olarak. Çelik jantta sonradan taktırılmış.450 tl adaptive takılıyor 100-150 hiç görmedim benim arkadaşda da vardı opsiyon bir sürü ekleme yapmıştı sonradan performansından hatta memnun değildi manuel vites birde 88 k paraya gelmiş ama Life modeliydi adam her şeyi sonradan Opsiyonla ekletti yavaş yavaş arabayı fule çevirdi.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Teşekkür ederim donanım olarak tam istediğim gibi keşke otomatik vites olsaydı ama yine de sıkıntı değil. :) Fiyatı da gayet uyguna geldi.
Bence düz vites olması yakıt ve performans açısından daha iyi. Bir yakınım da 3 yıl önce amerikan bir suvdan fiyatlar yükseldi yenisini alamıyorum deyip geçmişti ve epey memnundu aracından.

Cromwelle

Asfalt Kurutucu
1 Mar 2018
90
54
560
Marka
Citroen
75 bin liraya 1.6 motor, 132bg 160nm torklu, 10 sn 0-100'ü olan sınıfının (C) en geniş araçlarından birini veriyor adamlar. Evet life boş paket.

Focus'a baksan en boş 1.6, 85 bin lira.
Astra sedan 1.6, 84 bin lira.
Megane sedan 1.6, 83 bin lira.
Vs. şeklinde gidiyor. Bunların tamamı da bu araçtan fazla yakıp daha az giden araçlar.
VW'nin C sınıfı sedanı yok, Golf'e baktığımızda 1.0 tsi midline plus manuel 104 bin lira, üstteki araçtan öne çıktığı tek yer yakıt tüketimi.

O paraya B sınıfında bile 0 km dolu arabaya binemezsiniz bu devirde.

Zaten bu devirde öldürdüler sıfır araba almayı eskidendi artık 50-60k sıfır araba almak şimdi artık çok zor. Bu aracı arkadaşım kullanıyor manuel olanı performansından memnun değilim diyordu sürüş dinamikleri olsun performansı olsun 136bg değilde 90 bg gibi sanki diyor. Passatı satıp bunu almış belki ondan da olabilir. Genişlik konusunda bir sıkıntı yok zaten o yönde yeterli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım