KAPALI Acil araba almalıyım yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Merhaba arkadaşlar elimdeki Fiesta 1.25 trend arabayı sattım. Performansı düşük yakıt tüketimi fazlaydı. Çalıştığım okul evime uzak ve ulaşım sıkıntısı var. Bu yüzden acilen araba almam gerekiyor. Hatchback ,dizel , c segmenti önerilerinizi bekliyorum. Otomatik olursa çok iyi olur. Limitim 70 bin tl . Fikirlerinize ihtiyacım var.

Argonath

Düz Yol Gazcısı
16 Mar 2018
18
23
145
70 bin civarı otomatik dizel c segmenti araç çok seçenek kalmadı maalesef. Manuelde biraz daha iyi araçlar var
308 güzel araba. Otomatik dizelini o fiyata bulmanız zor. Ama 1.2 130 hp EAT6 şanzımanlı motoru da düşünün bence. Dizel kadar ekonomik olmaz tabi ama cok da fazla üzmez sizi. Çok iyi bir motor-şanzıman ikilisi.

Cromwelle

Asfalt Kurutucu
1 Mar 2018
90
54
560
Marka
Citroen
İ20 iyi bir araç ama çok ağır kısacası ağırlığı arabayı törpülüyor performans bakımından. Focus hb 2013-2014 model bana göre çok iyi bir tercih ama işte onunda fiyatları arttı biraz birde bu araba çok küçük açıkcası arka diz mesafesi berbat düzeyde ama performansı muazzam.
308 bana göre manuel veya leon manuel bakılabilir.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Bakıyorum da kmler çok yüksek 308 90 bin km 69500 dedi 100 binin altında araç yok piyasada ve okulumdan dolayı çok zaman da bulamıyorum bakabilmek için

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Tüketim dışında sorunları var mıdır ? b segmenti satıp b segmenti almak istemiyorum astra,focus, golf uçuk fiyatlarda bu yüzden ceed gibi modellere yöneldim.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Tüketim dışında sorunları var mıdır ? b segmenti satıp b segmenti almak istemiyorum astra,focus, golf uçuk fiyatlarda bu yüzden ceed gibi modellere yöneldim.
Yakıtı malum biraz yakar. Yakıtı dışında direksiyonu hissizdir ama benim bildiğim kronik bir sorunu yok. Tasarımı ve sağlamlığıyla çok da beğendiğim bir arabadır. İçi hem geniş, hem kaliteli. İç mekanda Golf kalitesini al, torpidolar ve kapı ceplerindeki kumaş kaplama yerine çıplak plastik koy, işte kalite seviyesi o :) Tasarımı ve donanımı da bonus :)

İlandaki 2.000 hasar kaydına da takılmayın, hiçbir şey değil bu tarz arabalarda.

Cromwelle

Asfalt Kurutucu
1 Mar 2018
90
54
560
Marka
Citroen
Şuna bak 70k araç bulunamıyor arkadaş önceden bu seviyelere bmw,mercedes,4x4 araba alınırdı. Ne hallere geldik

cingoz debriyaj

Panpa
Destekçi
8 Eyl 2016
559
1,118
2,520
23
Marka
Zirai Traktör

Hocam LPG konusunda bu videodan faydalanabilirsiniz. Bu videoda araç turbo fakat GDI motorlara da takılıyor. Eskiden tasarruf çin çoğu kişi sıvı sistem taktırıyordu fakat şimdi bu karma sistemin de yeni güncellemeler ve güncel enjektörler ile sıvı sistem kadar tasarruflu olduğu söyleniyor. Biraz da araştırıp içinize sinerse taktırabilirsiniz.

Son düzenleme:

Cromwelle

Asfalt Kurutucu
1 Mar 2018
90
54
560
Marka
Citroen
Aslında bir psa daha C4 ben bu aracı beğeniyorum ama 2 sıkıntısı var bana göre ilki şanzımanı bir diğeri ise direksiyonu bana göre direksiyon çok büyük özellikle orta bölgesi aşırı kaba geliyor ama konfor olsun yol tutuşu,performans hepsi çok iyi yakıt zaten dememe gerek yok şehir içi 5-6 lt arası yakıyor genelde Citroen bu konuda gayet iyi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-paket-yetkili-servis-bakimli-543048686/detay
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...lusive-cam-tavan-full-plusful-534356029/detay

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
1-2 yıllık az km'li Fiesta 1.5 tdci titanium'dan başka araç bulamadım. Sanırım son kararım yine Fiesta olacak.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım