KAPALI Acil araba almalıyım yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Merhaba arkadaşlar elimdeki Fiesta 1.25 trend arabayı sattım. Performansı düşük yakıt tüketimi fazlaydı. Çalıştığım okul evime uzak ve ulaşım sıkıntısı var. Bu yüzden acilen araba almam gerekiyor. Hatchback ,dizel , c segmenti önerilerinizi bekliyorum. Otomatik olursa çok iyi olur. Limitim 70 bin tl . Fikirlerinize ihtiyacım var.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai

Hocam LPG konusunda bu videodan faydalanabilirsiniz. Bu videoda araç turbo fakat GDI motorlara da takılıyor. Eskiden tasarruf çin çoğu kişi sıvı sistem taktırıyordu fakat şimdi bu karma sistemin de yeni güncellemeler ve güncel enjektörler ile sıvı sistem kadar tasarruflu olduğu söyleniyor. Biraz da araştırıp içinize sinerse taktırabilirsiniz.

Hyundai forumlarında yatak saran ix35 var. Yine böyle sıvı sistem gaz taktırmış. Motor garantiden çıkınca, adamın motoru yatak sarmış. Garantide işlemediğinden adam taktığına takacağına bin pişman olmuş. :(

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

Cromwelle

Asfalt Kurutucu
1 Mar 2018
90
54
560
Marka
Citroen

Argonath

Düz Yol Gazcısı
16 Mar 2018
18
23
145
Auris için ne diyorsunuz şu an tam aradığım özelliklerde

Auris dizel otomatik bir arkadaşımda vardı. Kısa bir sürüş yapmıştım. Kalkışta ve uzamada hantal biraz fakat herhangi bir çekiş veya gitmeme gibi bir problemi yok . Bir de M/M robotize şanzıman var o da performansı törpülüyor bir miktar tabi. Sakin ve normal kullanım için yeterli ama çok performans beklemeyin

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Auris için ne diyorsunuz şu an tam aradığım özelliklerde
Robotize şanzıman dur kalk trafikte ve dik yokuştaki kalkışta otomatik aldığına pişman eder 1-2 ve 2-3 geçişleri biraz sarsıntılı olur yürüme konusunda da o motorlar 150 160a kadar bayilmadan rahat çıkabiliyor malzeme kalitesi iyi üst taraflar yumuşak ses sistemi fena değil sürüş zevki olarakta direksiyon biraz yumuşak kalıyor şehir içi kullanımda 5.5-6.0 civarı yakıt tüketir Anadolu şehirlerinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım