Acil!!!! Okmeydanı Şişli Hastanesi'nde Yatan Arkadaşım İçin Böbrek Nakli gerekiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Merhabalar değerli forum ailem.
Az önce arkadaşım ile konuştuk. Durumu iyi değil ileri derecede böbrek yetmezliğinden hastanede yatıyor. Kan grubu hakkında bir şey bilmiyorum ama varsa gönüllü olan birisi sizden yardım bekliyorum. Kendisi forumumuza da gelmişti aslında ama troll zannedilmişti falan :) ama şimdi cidden yardımımıza ihtiyacı var eğer gerçekten yardımcı olabilecek varsa yardım edebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Keşke başka şehirde olmasaydım. Çok üzüldüm gerçekten, Allah yar ve yardımcısı olsun, acil şifalar versin, merhametiyle davransın inşaallah.

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Keşke başka şehirde olmasaydım. Çok üzüldüm gerçekten, Allah yar ve yardımcısı olsun, acil şifalar versin, merhametiyle davransın inşaallah.
amin abi düşünmen yeter elim ayağım titriyor benimle birlikte itü buluşmasına falanda gelmişti yeni fark edilmiş böbrek yetmezliği olduğu. Diyaliz makinesine bağlı yaşayacak veya böbrek nakli olacak

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
amin abi düşünmen yeter elim ayağım titriyor benimle birlikte itü buluşmasına falanda gelmişti yeni fark edilmiş böbrek yetmezliği olduğu. Diyaliz makinesine bağlı yaşayacak veya böbrek nakli olacak
Amin hocam amin.. Gerçekten zor bir durum, bir çok insan var maalesef böyle yaşayan bu sıkıntıyı çeken. Hele genç yaşta çekilen böylesine sağlık sıkıntıları daha bir zor oluyor psikolojik olarak. İnşaallah hakkında hayırlısı olur, tez zamanda sağlığına kavuşur.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Ali hocam çok büyük geçmiş olsun.Allah saglıgına kavuştursun en kısa zamanda inşallah
Anneannem de diyaliz hastası 2 yıldan fazla oluyor gireli tek böbrekli oldugu için nakil olmaz dedi doktorlar
İlk önce Allahın izniyle daha sonra da diyaliz ile yaşamını sürdürüyor.

Son düzenleme:

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Ali hocam çok büyük geçmiş olsun.Allah saglıgına kavuştursun en kısa zamanda inşallah
Anneannem de diyaliz hastası 2 yıldan fazla oluyor gireli tek böbrekli oldugu için nakil olmaz dedi doktorlar
İlk önce allahın izniyle daha sonra da diyaliz ile yaşamını sürdürüyor.
sağolun ya inşallah düzelir çünkü çok zor dediğiniz gibi Allahın izniyle inşallah bütün hastalar şifa bulur abi çok sağolun iyi dilekleriniz için

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,187
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Geçmiş olsun. Konuyu göz önünde tutmak adına bir süre yukarı pin'leme gibi bir şey mümkün olur mu? @Berkinka

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Bugün yanına gittim arkadaşımın. Böbrekleri çok ağrıyor ağrı kesici yalnızca 1 saatliğine ağrısını kesebiliyor. Ama nakil konusunda kesin bişey yokmuş muhtemelen diyalizle yaşamını sürdürecek. Dolayısıyla nakil konusunun aciliyeti kalmadı iyi dilekleriniz için çoook teşekkür ediyoruz arkadaşımda ayrıca teşekkür etti forum ahalisine :D konu kaldırılabilir veya pini kaldırılabilir diyalizle devam ediyor çünkü :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım