KAPALI Acil yardım Passat Otomatik Vites

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet.kocak

Profesör
18 Mar 2017
280
268
1,445
38
ankara
Marka
Kia
Selamlar yolda kaldık. Babamın arabsı hareket halindeyken motor stop etti. Kızdır ma bujisi lambası yanıp sönüyor. Şimdi de marş çalışıyor ama araba çalışmıyor. Bir de hız sınırlayıcı kapanmıyor. 2015 model passat 90.000 de. Triger kayışı galan mı acaba?

Bir de doğuş otonun 444 4005 ten başka numarası var mı? 10 dakikadır cevap yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiEkli dosyayı görüntüle 13062

Son düzenleme:

ahmet.kocak

Profesör
18 Mar 2017
280
268
1,445
38
ankara
Marka
Kia
Selamlar yolda kaldık. Babamın arabsı hareket halindeyken motor stop etti. Kızdır ma bujisi lambası yanıp sönüyor. Şimdi de marş çalışıyor ama araba çalışmıyor. Bir de hız sınırlayıcı kapanmıyor. 2015 model passat 90.000 de. Triger kayışı galan mı acaba?

Bir de doğuş otonun 444 4005 ten başka numarası var mı? 10 dakikadır cevap yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiEkli dosyayı görüntüle 13062

Mobil servis geldi. Yakıt pompası sensörlerinden birisi arızalanmış. Yarın alabilirmişiz çok sıkıntılı bir problem değilmiş neyse ki :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,448
4,970
İstanbul
Geçmiş olsun geç gördüm konuyu :) vw grubu narin araçlardır bu tarz sürpriz arızalar görülebilir can sıkmaya değmez :) arızanız yapılarak güvenle sürüşe devam edebilirsiniz.. İyi yolculuklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım