Acil yardım lpg

erdemonski

Asfalt Kurutucu
26 Eki 2016
18
26
595
İSTANBUL
Öncelikle merhaba audi a4 b7 2.0 Tfsi quattro aracıma malum benzin fiyatlari nedeniyle kmde 1 lira yakmaya başladı lpg taktirmaya karar verdim atiker 3500 prins 8500 tl fiyat verdi benim gonlum prinsten yana fakat aradaki fiyat farkından dolayı atiler taktirmayi düşünüyorum siz ne dersiniz atiker taktirsam memnun kalirmiyim performansta aşırı bir düşüş yaşarmıyim

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Öncelikle merhaba audi a4 b7 2.0 Tfsi quattro aracıma malum benzin fiyatlari nedeniyle kmde 1 lira yakmaya başladı lpg taktirmaya karar verdim atiker 3500 prins 8500 tl fiyat verdi benim gonlum prinsten yana fakat aradaki fiyat farkından dolayı atiler taktirmayi düşünüyorum siz ne dersiniz atiker taktirsam memnun kalirmiyim performansta aşırı bir düşüş yaşarmıyim
atiker taktıracağınıza hiç taktırmayın hocam. 8500 liralık benzin alın kenara koyun. lpg yi taktırması, 2. el değer kaybı, gaz ayarı, lpg bakımı, ruhsata işletmesi, muayne zamanı sızdırmazlık vs hiç gerek yok

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım