Adore kedi evi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Dostlar iyi geceler. Konuyu açmamı eşim rica etti. Benim böyle bir kampanya olduğundan haberim bile yoktu. Konumuz, malum kış geldi havalar soğudu iyice. Dışarıda soğukta kalan minik dostlarımıza yardım etmek amacı ile adore mobilya kampanya başlatmış. Sadece 10tl kargo ücreti ödeyerek bu kedi evlerinden satın alıp içine su ve mama koyarak bir cana hatta belki daha fazlasına yardım edebilirsiniz. Biz birer tane aldık, almak isteyenler için aşağıya link bırakacağım. Eşinize dostunuza haber verin ki bu kampanyadan herkesin haberi olsun. Sağlıcakla kalın.
https://www.adoremobilya.com/kedi-evi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,531
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
bu harika bi kampanyaymış bilmiyordum teşekkürler, benim de bahçede baktığım 9 tane kedim var, bi tane de evde vardı ama sıpa kayboldu 3 ay önce :)

balkona gelen 2 tane kediyle başladık onun yavrusu bunun yavrusu derken 9 kedi olduk :D :D Hayvanlar bize gerçekten muhtaç... bi kap su bi kap yemek, kalacak yer tek istedikleri.. Balkonun altına bi kapalı yer ayarladık oraya girip yatıyorlar :D

teşekkürler bilgilendirme için sağ olun :)

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Evet stokları tükenmiş büyük ihtimal kış sonuna kadar birkaç kez daha yapacaklardır.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,531
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
welcome to türkiye
bize gelen kedi evlerini çalmışlar
biraz önce komşu aradı
beyaz bi pick-up'a atıp kaçmışlar
akşam akşam akla mantığa sığmayan fantastik küfürler ettim.

Al işte. Bu kadar şerefsiz insanların olduğu bi dünyada yaşıyoruız.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Valla memlekete bak ve ne hallere düştük. Artık bu kadar da şerefsizlik olur mu diye soruyorum kendime daha sonra diyorum ki bu ülkedeki her türlü şerefsizlik olur çünkü halk cahil ve kültürsüz. Cehalet ve kültürsüzlük bakalım daha nerelere getirecek.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,015
7
51,347
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bizim buralarda ihtiyaç yok çok şükür. Hepsinin yedi sülalesini saklayacakları yer var bahçelerde. Ama yayarım.

7-8 yıl önce tavan arasından evin içine kedi düşmüştü bir kış akşamı o geldi aklıma :D Çürük tavan tahtası kedi basınca kırılmış, dayımın tepesine inmişti :D Tam Looney Tunes sahnesiydi. :D

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,285
1
9,436
4,970
kocaeli
Bizim buralarda ihtiyaç yok çok şükür. Hepsinin yedi sülalesini saklayacakları yer var bahçelerde. Ama yayarım.

7-8 yıl önce tavan arasından evin içine kedi düşmüştü bir kış akşamı o geldi aklıma :D Çürük tavan tahtası kedi basınca kırılmış, dayımın tepesine inmişti :D Tam Looney Tunes sahnesiydi. :D
Gökten kedi köpek yağıyor deyimi gerçek olmuş :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
bu harika bi kampanyaymış bilmiyordum teşekkürler, benim de bahçede baktığım 9 tane kedim var, bi tane de evde vardı ama sıpa kayboldu 3 ay önce :)

balkona gelen 2 tane kediyle başladık onun yavrusu bunun yavrusu derken 9 kedi olduk :D :D Hayvanlar bize gerçekten muhtaç... bi kap su bi kap yemek, kalacak yer tek istedikleri.. Balkonun altına bi kapalı yer ayarladık oraya girip yatıyorlar :D

teşekkürler bilgilendirme için sağ olun :)
O zamanlar ne kadar resmi tanimiyor tabi

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
aldıktan sonra altına bir strafor yapıştır ama oluklu pleksiden bunlar emir içlerinede yapışıtrsan efso olur
knka zaten bi kaç tane yaptım koliden , her yerini straforla kapladım ettim bantladım falan güzel olmuştuda bizim binadaki bazı .... atmışlar bende kavga ettim inadına daha çok yapıp koycam binadakilere görürsem tüfekle vururum sizi dedim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım