Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Alman otomotiv devi Volkswagen, ürün gamındaki en yeni ve en küçük crossover coupe modeli olan Nivus’u resmi olarak tanıttı.
Volkswagen’in Brezilya’da ki fabrikasında geliştirilen ve üretilen yeni Volkswagen Nivus, ilk olarak üretildiği ülkenin de dahil olduğu Güney Amerika pazarında satışa sunulacak. 2021’in ikinci yarısına da ise yeni Volkswagen Nivus Avrupa pazarında da satışa çıkacak.
Polo temelleri üzerine inşa edilen Volkswagen Nivus, 4266 mm uzunluğa, 1757 mm genişliğe ve 1493 mm yüksekliğe sahip. Volkswagen Nivus boyut olarak T-Cross’a oldukça yakın olsa da Nivus biraz daha uzun bir model. Ayrıca Volkswagen, 2566 mm aks mesafesine sahip Nivus’un sınıfının en geniş iç mekana sahip otomobillerinden biri olduğunu iddia ediyor. Volkswagen Nivus’un bagaj hacmi ise 415 litre olarak açıkladı.
Geriye doğru alçalan tavanıyla coupe benzeri bir profile sahip yeni Volkswagen Nivus, LED farlar, plastik eklentiler, sportif tamponları...

Okumaya devam et...

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bu aracın çıkışındaki amaç nedir onu anlamadım. T-Cross'u başarısız görüp onun yerine bir model çıkarmak mı? Yoksa Eclipse Cross, C-HR gibi dinamik tasarımlı Uzakdoğu araçlarına alternatif olarak T-Cross'un yanına daha sportif bir seçenek eklemek mi?

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,027
3
4,917
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Dizel cephesinde ne olacak acaba,2.0 TDI 110 HP görebiliriz belki.1.6 TDI'ların pabucu dama atıldı sonuçta.

B

Bursalıilhan

Ziyaretçi
Saçma sapan vergi sistemi ile dünyada ancak amatör ligde mücadele ederiz otomotivde o da müşteri ve talep tarafında. Üretim ve gelişimde zaten olamicam iz bu kafa ile kesin

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Her segmentte 10 tane model çıkaran telefon markaları gibi oldu bu iş iyice. Yakında bu araçların birbirlerinden tek farkı renkleri olacak.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım