Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Bireysel ve ticari ihtiyaçlara cevap veren Yeni Express Combi ve Express Van 27 Eylül’den itibaren Türkiye’de satışa sunuluyor.
Yeni Express Combi ve Express Van, boyutlarıyla öne çıkıyor. Son derece geniş kapı eşikleri ile araç içine erişim kolaylaşıyor. 71,6 cm’lik yan kapı açıklığı sunan modellerden Express Van, segmentinde bu alanda lider konumda bulunuyor.  Yeni Express Combi 800 litre bagaj hacmiyle işlevselliğini destekliyor. Söz konusu hacim 3 bin litreye kadar çıkabiliyor. 1.189 mm minimum bagaj zemini uzunluğu (arka koltuk sırtlığına kadar) sınıfında iddialı değerler olarak öne çıkıyor.
Yeni Express Combi, toplamda 4 tam boy koltuk ile tüm yolcuları için geniş bir alan ve konfor sunuyor. Arka koltuklar tek parça halinde tamamen katlanarak ek kargo alanı sağlıyor. Yeni Express Combi, yeni iç tasarımıyla ailelere de uygun çözümler sunuyor ve iki arka koltuğun her birinde de ISOFIX bağlantı noktası bulunuyor. Aynı anda iki çocuk oto koltuğu bağlanabiliyor...

Okumaya devam et...

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Fiyatlar ne kadar da uygun derdim ta ki arabayı inceleyene kadar. Dacia Dokker'ın Renault versiyonu olmuş bu.

blogger

Profesör
21 Ağu 2018
399
692
1,645
Marka
Renault
Bu arabayı Türkiye'de şimdiden yeni kasa Kangoo sanmaya başladılar tam tahmin ettiğim gibi :) Avrupa için mantıklı bir karar, Kangoo'nun altına uygun fiyatlı bir ticari araç olarak çıkarma fikri oralarda tutar gibi çünkü gerçekten ucuz ama bizde tutar mı bilemedim.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,280
1
9,428
4,970
kocaeli
'4 tam boy koltuk' diyor, işte Türkiye'de tercih edilmemesi için bir sebep. Courier'de 4 tam boy koltuk var fakat ortası da oturmaya müsait. Bunda nedense oyuk yapmışlar.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım