Akıllı Telefon Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Coskun

Elit Apaçi
14 Kas 2016
82
39
970
Tokat
Marka
BMW
Merhabalar.Yaklaşık olarak 2600TL civarlarında bütcem var.Telefon almak istiyorum.Bir telefonda olmasını istediğim özellikler;

-Çok iyi bir kamera
-Güzel batarya ömrü
-4 yıl götürebilecek kapasitede
-Donma gibi problemler yaşamayacağım bir telefon istiyorum.Aklımda s7 edge ve Iphone 6S var sizinde fikirlerinizi almak istedim.Hiçbir markaya önyargım yoktur.Başka modellerde önerebilirsiniz.Şimdiden teşekkür ederim.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Hocam au bu telefon demeyecem ama s8 varken s7 almak veyahut iphone 8 varken 6s veya 7 almak bence yanlis olabilir. Iki markada daha eski amiral gemilerini sattirip yeni modellerini aldirmak icin cabalar. Ornegin ios 11 cikti cogunluk pil ve performanstan sikayetci ozellikle 6 serisine sahip olanlar. Samsung ise zaten guncelleme konusunda sorunlu maks bir guncelleme daha alir s7. Benim kendi fikrim belirttiginiz fiyatlara herseyden iyi olan telefon yok.ancak mi veya one plus gibi markalar yada ithalat garantili cihazlara yonelmeniz daha iyi olabilir her konuda guclu degiller ama paranizin hakkinizi alirsiniz. Yoksa cok ara bi fiyat vermissiniz secenek baya bol.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Huawai P10 diyeceğim de, bütçenizi aşıyor sanırım. Huawei'nin yazılım desteği çok başarılı. O yüzden uzun süre kullanılabilir cihazlar oluyor. Genel ürün kalitesi bakımından da Apple ile yarışır durumda. Bütçeyi biraz yükseltebilirseniz öneririm.
"Param olsa da ben alsaam" :D

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
İkisi arasından seçim yapılacaksa 6s benim tercihim olurdu. Fakat imkan dahilinde olursa 7 alınır. Zaten 7 ve 8 arasında aman aman fark olmadığı için yine çok güncel bir telefon almış olursunuz.

Edit: xperia xz için de güzel diyorlar inceleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,716
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Önelikle 4 yıl beklentiniz çok ciddi bir rakam.

Kasa kalitesinin üst düzey olması gerekli ki çizik darbe ve vuruklara dayanımı yüksek olsun.
Aynı zamanda güncelleme desteği uzun vadeli olmalı.
tabi diğer önemli hususta batarya ömrü iki yıl ile sınırlı cihazlar bunlar, bataryası gerektiğinde değiştirilebilir olmalı.

LG V20 iyi bir seçenek bu özellikleri taşıyor.
Ama ben olsam örneğin 2 yıl S7 edge kullanıp iki yıl sonra s8 edge alarak 2+2 yıllık plan yapardım.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bi kaç forumda nokia 8 önerdiler sizce nasıldır
İyi diye duydum ama piyasaya çıktı mı emin değilim, daha o derece yeni. Ürüne sallamam haksızlık olur, kötü bir yanını duymadım çünkü. Ama şöyle bir durum var: Markaların uzun vade yazılım desteği, ürün dayanıklılığı konusunda bir 5 yılına bakmak gerek. Nokia Android'e yeni başladı. :) Bu noktada uzun süreli kullanım beklentinizi karşılamayabilir, daha doğrusu maceraya atılmak olur. Risk alırım derseniz buyurun alın =)

Utku TEKIN

Profesör
8 Eyl 2016
129
89
1,035
6 aydır Samsung ss7 edge kullanıyorum. Şarzı mükemmel. Kamerası mükemmel.Özellikleri çok iyi tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım