AÇIK Alfa Romeo 156 2.0 TS SS için yardım

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
herkeşlere selamlar.
micramızı satılığa çıkardık çünkü başlıkta belirttiğim aracı aldık.
hayırlı olsun dilekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
size sormak istediğim sorum şu.
aracım bazen marş basmadan önce enjektör uyarı lambasını yakıyor ve o marş denememi almıyor.
2-3 kez aynı şekilde denemem sonrasında marş basmadan önce enjektör uyarı lambasını söndürüyor ve marş alıyor.
tekleme vb. gibi bir problemim olmuyor, tek derdim marş basmadan önce enjektör uyarı lambası yakarak çalışmaması, 2-3. denememde alması.
yaşayan ya da tahmini olan var mıdır acaba?

Testarossa

TomSawyer
Profesör
8 Ağu 2020
599
957
1,820
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
O uyarı motor arıza lambası, exeminera bağlayınca sorunu görebilirsiniz,hayırlı olsun resimlerini görmek isterim.
Umarım yeni kasadır,eski kasa Seleler daha sorunlu

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,691
2
9,625
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
O uyarı motor arıza lambası, exeminera bağlayınca sorunu görebilirsiniz,hayırlı olsun resimlerini görmek isterim.
Umarım yeni kasadır,eski kasa Seleler daha sorunlu
Seleler bilmeyen için komple sorun :D

Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanırsınız umarım.

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
BB265731-4937-430E-927D-F24AD84C627E.jpeg
Telefondan yükledim, pek net olmayabilir

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
Aracı almamda bana vesile olan Alfin Servis Alfa Romeo servisine götürdüm. Anahtarlık taktığımdan immobilizer okumamış. Anahtarlığı söküp immobilizer rölesini temizleyerek sorunu ortadan kaldırdık. Selespped ayarlamalarını da yaptık. Çok şükür problemimiz çözüldü gibi.

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
Ustanız kim , Ankara gibi bir yerdesiniz merak ettim ? :)
Alfin Servis'e gidiyorum hocam. Sahibi çok yakın arkadaşımın amcası, aracımın önceki 2 sahibinden 1'si istanbul Milano Alfa'ya gitmiş, diğeri ise Alfin servise gitmiş. Bu aracı da bahsettğim arkadaşım aldırdı bana. Durum böyle olunca Alfin Servis'ten devam ediyoruz :) .

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım