Alınası Araçlar

Toprak38

Panpa
Panpa puanı
4,475
Marka
Skoda
İlk sahibinden yazdı da şimdi bakalım öyle mi o da var. Türlü türlü çakallık dönüyor
Evet o konuda haklısın uyguna araç her zaman bulunmuyor senede 1-2 defa olursa oluyor.

İlk sahibi mevzusuna gelince de bu satıcının ilk sahibi olduğuna inanmıyorum, ilk sahibinden almıştır.Çünkü eğer ilk sahibi olsa tüm donanım listesini servis geçmişini katalogları vs vs her şeyi uzun uzun açıklardı, büyük ihtimalle de fiyatı da abartırdı.Bu satıcı büyük bir ihtimalle yakınından almış.
Aracın kondisyonuna bakıldıktan sonra fena değilse ilk sahip muhabbeti görmezden gelinebilir. Dikkate alınsa bile öğrenmek zor olmasa gerek

Mt.Akina

Panpa
Panpa puanı
9,193
Marka
Yok
Aracın kondisyonuna bakıldıktan sonra fena değilse ilk sahip muhabbeti görmezden gelinebilir. Dikkate alınsa bile öğrenmek zor olmasa gerek
Onlar işin güven kısmı, araba düzgünse zaten gerekli ustaya gösterme-sigortadan kaçıncı sahibi olduğu sorgulama vs vs gelir ardı arkası.

Bakalım nasip çok araç kaçırdığımız ya da beğenmediğimiz için hiç bir araca ve sahibine güvenmiyorum özellikle de ikinci el BMW de.

Ama Clio nun üstüne 2-3 bin₺ katıp buna binmek de güzel olacaktır.

Toprak38

Panpa
Panpa puanı
4,475
Marka
Skoda
Onlar işin güven kısmı, araba düzgünse zaten gerekli ustaya gösterme-sigortadan kaçıncı sahibi olduğu sorgulama vs vs gelir ardı arkası.

Bakalım nasip çok araç kaçırdığımız ya da beğenmediğimiz için hiç bir araca ve sahibine güvenmiyorum özellikle de ikinci el BMW de.

Ama Clio nun üstüne 2-3 bin₺ katıp buna binmek de güzel olacaktır.
Tam orda yakıt üzer işte. Bu arabayı tek araba olarak kullanacak kişinin işinin servisi falan olması lazım yoksa bu bütçeler limitse olacak iş değil

Mt.Akina

Panpa
Panpa puanı
9,193
Marka
Yok
Tam orda yakıt üzer işte. Bu arabayı tek araba olarak kullanacak kişinin işinin servisi falan olması lazım yoksa bu bütçeler limitse olacak iş değil
Bütçe daha fazlasına da elveriyor son limit değil fakat TR nin durumu malumunuz bir araca fazla para bağlamak benim için hep yanlış geliyor üstüne üstlük eski araçları da sevince tuzu biberi oluyor.Günlük git gele araç kullanmıyoruz, toplu taşımayı sık sık kullanırız, yine de tüm bu koşullara rağmen LPG siz yürütmemiz çok zor.5 sene önceki benzin fiyatı olsaydı belki. :)

Son düzenleme:

nacker

Asfalt Kurutucu
Panpa puanı
224

tequila

Profesör
Panpa puanı
801
Bugünde buna vurulduk...

Ekli dosyayı görüntüle 18695
araç güzel daha önce kullanmadım ama içine oturmuşluğum var otomatik vitesli olanının fakat fiyatı fazla uygun olması kıllandırdı biraz sanki

hi-men

Profesör
Panpa puanı
276
Marka
Nissan
Bugünde buna vurulduk...

Ekli dosyayı görüntüle 18695

Buraya ilanı atmış mıydım hatırlamıyorum. 15 Aralık günü whatsapptan bir arkadaşıma yolladığım fotoğraf.
Arabanın sahibi 83 yaşında bir amca ve ilk sahibi. Aldığı günden beri olan bakım kayıtları vs teker teker hepsi vardı. Sanırım evli değil döşemeleri aşırı derecede temizdi, fabrika kondisyonundaydı resmen. Amcada bizler gibi pasta cilasını temziliğini kendisi yaparmış. Çok uzun, detaylı ve güzel bir açıklaması vardı. Şimdi keşke tam halde ekran görüntüsünü almış olsaydım diyorum. Gerçekten kupon araç niyetinde bir araçtı. Keyif aracı amaçlı