Alınası Araçlar

Munferit

Profesör
Panpa puanı
2,193
Marka
Fiat
cabrio arkadan itiş amerikan mx 5

bu arada mx 5 fiyatları çok fazla abartılıyor gibime geliyor sürekli yükseliyor ama balooonnn
Ekli dosyayı görüntüle 19781
MX-5'in olayı, arkadan itiş bir roadster olmasından öte, bir felsefeyi, bir ideolojiyi nesiller boyu temsil etmiş, kült bir otomobil olmasıdır.
MX-5 hiç bir zaman değer kaybeden bir tüketim otomobili olmadı zaten. Fiyatları git gide de değerlenecektir. Kaçınılmaz.

Bu sitede MX-5'e de balon dendi ya, ben bir şey demiyorum artık.

tequila

Profesör
Panpa puanı
711
MX-5'in olayı, arkadan itiş bir roadster olmasından öte, bir felsefeyi, bir ideolojiyi nesiller boyu temsil etmiş, kült bir otomobil olmasıdır.
MX-5 hiç bir zaman değer kaybeden bir tüketim otomobili olmadı zaten. Fiyatları git gide de değerlenecektir. Kaçınılmaz.

Bu sitede MX-5'e de balon dendi ya, ben bir şey demiyorum artık.
sende haklısın ben şakasına demiştim ama farklı anlaşıldı az önce baktım adam bir önceki kasaya otomatik vites hemde 125000 yazmış insaf be dostum ::))

Mt.Akina

Panpa
Panpa puanı
8,958
Marka
Renault
İç mekandan fotoğraflar gelmiş, bence çok temiz. 18 demiştim şimdi saha çok verilir :d
Araca baktık, ilanda iki aracın fotosu var plakasız(kaportası düzgün) olan asıl araç değil, Suzuki üzerine çalışan bir usta satıyor, hayat göründüğü kadar masum değil ne yazıkki...

Araç komple boyalı, atılan boyanın kalitesi yerlerde, çürüklerin üstü kötü bir şekilde kapatılmış, arka bagaj kapağı kuvvetle muhtemel değişmiş ve araçta LPG var, dedim yine diyorum yine diyeceğim, otomobille alakalı hangi esnaf kolu varsa uzak durun.Şehir dışından gelseydik ne olacaktı?

Oturma pozisyonu çok iyiydi, Clio dan sonra yarış otomobili :D

Son düzenleme:

MAYFA AYUU

Profesör
Panpa puanı
12,620
Marka
Audi
Araca baktık, ilanda iki aracın fotosu var plakasız(kaportası düzgün) olan asıl araç değil, Suzuki üzerine çalışan bir usta satıyor, hayat göründüğü kadar masum değil ne yazıkki...

Araç komple boyalı, atılan boyanın kalitesi yerlerde, çürüklerin üstü kötü bir şekilde kapatılmış, arka bagaj kapağı kuvvetle muhtemel değişmiş ve araçta LPG var, dedim yine diyorum yine diyeceğim, otomobille alakalı hangi esnaf kolu varsa uzak durun.Şehir dışından gelseydik ne olacaktı?

Üzüldüm ya ahshsdh

tequila

Profesör
Panpa puanı
711

demedinmi niye yanlış fotolarla insanları yanıltıp yoruyorsun diye nasıl insan bunlar