Alınası Araçlar

selimcicekyurt

Profesör
Beğeni Puanı
509
Bence araba almadan önce araca dikkatli bir şekilde kafanızda eksper yapın.
Elbet orası öyle zaten şuan maalesef öyle bir durum yok. Ama forumda benden çok daha bilgili fotoğraftan boyayı, çizgiyi anlayabilen çok insan var hatta imkanım olursa öyle bir durumda forumdan birini arabayı almayı giderken yanımda olmasını da isterim.

kenblock

Panpa
Beğeni Puanı
5,788
Son düzenleme:

muhammed37

Profesör
Beğeni Puanı
634

Servis bakımlı olması , Çankaya Arabası olması , Temiz ve düzgün olması güven veriyor .

Kardes S70 bakarken , araba ilanında bizim takipçi testleri gibi inceleme yapmış adam :D artıları eksileri 😁
4 yıl sonra klasik araba kapsamına girecek diyor öyle olunca noluyor?

Onemanband

Fatih
Panpa
Beğeni Puanı
2,487
Marka
Ford

kenblock

Panpa
Beğeni Puanı
5,788
Arabanın fotoğrafları MEZARLIKta çekilmiş.

Fotoğrafı çeken galeri çalışanı zor durumda ve bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor olabilir. Aklıma 155'e ihbar bırakmak bile geldi.
Satıcıya mesaj attım , eğer zor durumdaysan mesajın sonuna 3 nokta koy dedim şifreli bir şekilde . Cevabını bekliyorum . FBI ve İnterpole haber vericem

Slipknot

Senkromeççi
Beğeni Puanı
16
Arkadaşlar max 48 bin tlye kadar izmir ve çevresinde 2010 model üstü fiat punto evo (dynamic) fiesta yeni kasalarda bir araç aylardır bulamıyorum temiz boya,değişen ve trameri az olan araçlar kalmadı sanırım :)

bt

Takipçi
Stage 1
Beğeni Puanı
35,445
Marka
Opel
Arkadaşlar max 48 bin tlye kadar izmir ve çevresinde 2010 model üstü fiat punto evo (dynamic) fiesta yeni kasalarda bir araç aylardır bulamıyorum temiz boya,değişen ve trameri az olan araçlar kalmadı sanırım :)
Kurduğumuz köklü araç alım-satım danışmanlık şirketimizin izmir şubesi @DouglasAdams , araç alım satımında dm'den iletişime geçmeniz halinde size yardımcı olabilir. :)

DuzboruDownpipe

Reis
Stage 1
Beğeni Puanı
9,282
Marka
Volkswagen
Kurduğumuz köklü araç alım-satım danışmanlık şirketimizin izmir şubesi @DouglasAdams , araç alım satımında dm'den iletişime geçmeniz halinde size yardımcı olabilir. :)
Hatta size araba bile satabilir, doktor görünümlü galericidir kendisi. Hobi olarak galericilik işine atılmıştır.

Mt.Akina

Bunta Fujiwara
Panpa
Beğeni Puanı
10,729
Marka
Ford
Youtuber'lara challange öneriyorum, aşağıdaki araçları alın seyahat edin, zorlayın, sonra satın.Bu arada Ankara'da yürüyebilen ve güvenilecek en ucuz muayeneli kısmen düzgün araç olarak bunları gördüm.hatatat Düşünenler varsa, R9 rahatlıkla düşük bütçede yürütülür, özellikle ilandaki gibi 90 model öncesi eski modelleri ithal olduğu için onlar daha sağlıklılar.Favoriti ise fiyatına göre orijinal buldum.

Challenge olsa R9 alırdım ama.😃😃

msansertekin

Panpa
Stage 1
Beğeni Puanı
1,775
Marka
Opel
Youtuber'lara challange öneriyorum, aşağıdaki araçları alın seyahat edin, zorlayın, sonra satın.Bu arada Ankara'da yürüyebilen ve güvenilecek en ucuz muayeneli kısmen düzgün araç olarak bunları gördüm.hatatat Düşünenler varsa, R9 rahatlıkla düşük bütçede yürütülür, özellikle ilandaki gibi 90 model öncesi eski modelleri ithal olduğu için onlar daha sağlıklılar.Favoriti ise fiyatına göre orijinal buldum.

Challenge olsa R9 alırdım ama.😃😃

Şu motor ünitelerine bak ya.. Tam üstüne çalışmalık, bomboş. Hiçbir şey yok :)

DouglasAdams

DOKTOR
Stage 1
Beğeni Puanı
20,837
Marka
Toyota
Punto evo 2 yıl önce sıfırı 44 bin TL idi.48 e cılkı çıkmış olanlar oluyor genelde.Fiesta bulunabilir ama iyi bakmak lazım