Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Bugün eski videolardan da hatırlayacağınız Ali’nin sır gibi sakladığı proje aracı ile eğlenceli bir VLOG çekiyoruz. Geçtiğimiz günlerde aracın modeli ile ilgili çeşitli görseller de paylaşmışık. Bakalım Türkiye’de sadece 3 tane olan bu modeli doğru tahmin edebildiniz mi? İyi seyirler!

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Okumaya devam et...

Son düzenleme:

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
type r motoru koymak nedir ya ortadan motora uygunmu ki type r motoru mevcut motoru yapsa daha iyi bence

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Video yu açmadan aha dedim MR2 :D Tr'deki diğer ikisinden bahsi geçen gri bir galeride ilana düşmüştü fiyatı bayağı uygundu ve araç çok orijinaldi.(60k'larda fiyat)Dedim bu araç satılır fazla durmaz haliyle de öyle oldu, çok güzel bir otomobil MR2, Lotus Elise gibi zevkli bir sürüşü olacağına eminim.Yalnız Type-R motorunu tavsiye etmem olsa olsa 200-220 ps güç alınacak halbuki 140'lık motor biraz kurcalanıp 160ps'lere çıkarılabilirse bence gereği kalmaz diye düşünüyorum ama tabii illa da harcanacak derseniz bir şey diyemem.

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
Video yu açmadan aha dedim MR2 :D Tr'deki diğer ikisinden bahsi geçen gri bir galeride ilana düşmüştü fiyatı bayağı uygundu ve araç çok orijinaldi.(60k'larda fiyat)Dedim bu araç satılır fazla durmaz haliyle de öyle oldu, çok güzel bir otomobil MR2, Lotus Elise gibi zevkli bir sürüşü olacağına eminim.Yalnız Type-R motorunu tavsiye etmem olsa olsa 200-220 ps güç alınacak halbuki 140'lık motor biraz kurcalanıp 160ps'lere çıkarılabilirse bence gereği kalmaz diye düşünüyorum ama tabii illa da harcanacak derseniz bir şey diyemem.
galeride idi bu araç yanlış hatırlamıyorsam

Ş

Şahan Temiz

Ziyaretçi
Her zaman ki gibi yine güzel bir vlog olmuş

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım