Almayı (Sahip Olmayı Düşüneceğiniz) En Son Araç Nedir ?

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Almayı(sahip olmayı düşüneceğiz) en son araç nedir?

“Bomb has been planted”

Otto Çevrimi

Panpa
Destekçi
3 Eki 2016
1,621
1
5,104
4,070
Kocaeli
Marka
Alfa Romeo
Almayı(sahip olmayı düşüneceğiz) en son araç nedir?

“Bomb has been planted”
Peugeot 5008/ Renault Scenic. Kötü araç diyemem ama benimle hiçbir alakası yok. Beş dakika kullanabildim, bu arabayı benden alın dedim.

Renault Clio. Özellikle Clio 2. Sırf o direksiyon pozisyonu ve direksiyon hissizliği bile yeterli sebep.

Vw golf/jetta/passat b6-b8. Ve tabi ki scirocco ve malum seat leonlar. Forumdaki arkadaşlar üstüne alınmasın ama tamamen kullanıcı kitlesi ve marka kaynaklı. Biraz düşününce ne demek istediğimi anlayacaksınız. B5 passat, b5-b6 audi a4 falan bunlar daha bir memur arabası. Kullananların çoğu daha bir "insan".

Honda civic ies ve vtec 2. Yukarıdakiyle aynı sebepten.

Fiat Linea. Ciddi anlamda sürüş zevkinden eser olmadığını düşündüğüm için. Takoz gibi.

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Almayı(sahip olmayı düşüneceğiniz) en son araç nedir?

“Bomb has been planted”
1280px-14-08-14-Tallinn-RalfR-171_%28cropped%29.jpg

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Çok ilginç yorumlar geldi :), bende B Sedan, C Sedan, Ticari, Hafif Ticari, Arazi özürlü SUV veya Crossover’lar ve MPV’lere binmeyi hatta koltuğunda oturmayı bile düşünmedim :) .

Ama tabii şartlar ve imkanlar değişiyor, büyük lokma ye büyük laf söyleme demişler.Kelli felli enişte olduğumda Doblo’nun arkasında mangal yakabilir ya da eşimin kan kırmızısı Juke’undan dışarı bakabilir.Hatta ve hatta şirketin verdiği Sembolü kullanmaktan başka çarem olmayabilir gibi durumlar için yorum yapmaktan çekinmiştim. :D

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Güçsüz bir motor ve beraberinde CVT şanzımana sahip araçların çoğuna sahip olmak istemiyorum genel olarak :/
Model olarak aklıma gelenler Leon FR, 206 CC, GLA-CLA, SLK zorunda kalmadıkça almak istemediğim araçlar.

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Aslında bir tane isteyeceğim fakat TR fiyatlarından dolayı asla bulaşmayacağım kategori; kei car
bir de hem fiyat, hem alakasız motorlar, hem de gövde ağırlıklarından dolayı muscle car kategorisi olabilir

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
D sedanlar.. Masserati,Jaguar,Lexus vs işlerine karakterlerini tam yansıtan markalar dışında asla dokunmayacağım arabalardandır.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım