Almayı (Sahip Olmayı Düşüneceğiniz) En Son Araç Nedir ?

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
O kadar çok var ki ben güncel satılan modellerden gideceğim.

Audi: Q2
Bmw: 2 serisi Mpv olan
Citroen: C5 Aircross hariç hiç bir arabasını almam.
Dacia: Duster dışında hiç birini almam
Fiat: 500L sevemedim gitti
Ford: Ecosport hala duruyorsa kim tasarlamış çok merak ediyorum.
Honda: Hrv
Hyundai:-
Kia: Picanto
Mazda:-
Mercedes: B serisi
Nissan: Hepsi
Opel: Crossland X
Peugeot: 301
Renault: Symbol
Seat: Hepsi özellikle Arona
Skoda: Superb ve Kodiaq hariç hepsi
Toyota: Yeni Corolla hariç hepsi
Volkswagen: Polo
Volvo:-

Tunc

Profesör
8 Eyl 2016
105
212
1,435
35
İzmir
Bazı basit şeylere dikkat edilirse sorun çıkarma ihtimali sanıldığı kadar yüksek olmasa da kuru çift kavramalı şanzımanı olan bir araba almam diyordum. En azından Vosmer, Tiguan Highline (hem de buzdolabı beyazı) için sağlam bir indirim yapana kadar. 30 yaşındayken asla dememek gerektiğinin derslerinden birini almış oldum böylece. :D

Son düzenleme:

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,057
4,331
4,220
varsova
Marka
Porsche
Almayı(sahip olmayı düşüneceğiz) en son araç nedir?

“Bomb has been planted”
ozellikle eski nesil otomatiklestirilememis manuel sanziman citroenlerde vardi baska hangi aracta varsa benden uzak olsun, onun yerine manuel olsun diferansiyel arka koltukta olsun raziyim.

otomatiklerde seciciyim ama manuel her araci severim yeterki agirlik/ beygir orani makul olsun

Son düzenleme:

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
Bazı basit şeylere dikkat edilirse sorun çıkarma ihtimali sanıldığı kadar yüksek olmasa da kuru çift kavramalı şanzımanı olan bir araba almam diyordum. En azından Vosmer, Tiguan Highline (hem de buzdolabı beyazı) için sağlam bir indirim yapana kadar. 30 yaşındayken asla dememek gerektiğinin derslerinden birini almış oldum böylece. :D

Zaten almamışsınız. Tigu da yaş kavrama olacaktı.

THE TURK

Bahadır
Profesör
25 Ocak 2020
98
280
1,210
Türkiye
Marka
Renault
Citroen C4.Oldum olası ortası dönmeyen o direksiyonuna ısınamadım,berbat geliyor bana :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,768
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Citroen c4 😨🤭 saka bir yana genel olarak citroen modellerinin hepsi son dusunecegim araclar.
Aklima gelince guncelleme yapayim dedim. Genel olarak atmosferik hic bir araci almam. 2.el dusuk butceliyse mantikli olabilir ama sifir araclarda atmosferik alacagima arabasiz kalirim daha iyi. 100 kusur bin lira verip atmosferik bir arac almak olacak sey degil.

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,449
6,787
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
mercedes-a-class-2000-mercedes-benz-a160-elegance-only-62k-kilometers_7375517627.jpg

Sokakta görsem kafamı çeviriyorum:D

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Esnaf olmadığım (koli vb. yükler taşımam gerekmediği) sürece panelvan, minibüs vb. almam.
Pikap, kamyonet, kamyon vb. almam gerekmedikçe dizel araç almam.
Fazla kararsız kaldığı için tek kavrama otomatik almam, güven vermediği için çift kavrama otomatik almam.
Düşünce yapıma ve mantığıma uymadığı için cabrio araç almam.
Müstakil park yerim ve bu park yerinde bir şarj istasyonu olmadan elektrikli araç almam.

Benzinli, hibrit her tür binek aracı (sedan, heçbek, steyşın, mpv, crossover, suv, coupe) satın alabilirim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım