Anasayfadaki sessizlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

botvitaliy

Profesör
8 Eyl 2016
88
62
1,035
En son böyle neden bayadır bomba video gelmiyor diye düşündüğümde Type-R testi gelmişti hadi bakalım yine bayadır suskun belki bi bomba patlar.

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
28
Aydın / Bursa
Marka
Renault
Bende daha yeni sayılırım 5-6 aydır falan takip ediyorum ama çoğu videoyu izledim forumda falan görünce hemen izledim harika video ya. Şöyle eskileri hatırlatacak gece videoları çekseler ne güzel olur.
O Zamanlar herkes çalışıyordu aktif olarak Sinan abi istifa etmemişti , And abi de sanıyorum özel ders veriyordu o sıralar o yüzden gece testleri olurdu çoğu Zaman :) içtenlik kaybolmadı ama özlüyorum yine de keşke yine rahat rahat dakikalarca muhabbetlerini izlesek :)

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
O Zamanlar herkes çalışıyordu aktif olarak Sinan abi istifa etmemişti , And abi de sanıyorum özel ders veriyordu o sıralar o yüzden gece testleri olurdu çoğu Zaman :) içtenlik kaybolmadı ama özlüyorum yine de keşke yine rahat rahat dakikalarca muhabbetlerini izlesek :)
Sebepleri falan biliyorum da işte insan özlüyor

123456mtn

Panpa
8 Eyl 2016
1,211
2,491
3,770
Sivas
Marka
Caterham
Aslında birgün çıksalar gecenin 2'si 3'ü ne reisler komple makinada Sinan reis arkadan ver açıyı diye bağırıyor. Hayali bilem güzel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım