And sonrası...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoostmeDaddy

Düz Yol Gazcısı
1 Şub 2018
49
58
185
KOCAELİ
Ben Türkiye den sadece sinan abiyi takip ediyorum çünkü tek samimi olan o. Diğer kanallar biraz antipatik gibi hissediyorum(bu tamamiyle benim fikrim tartışmak isteyene cevap vermicem). Ayrıca bu adamın sürüş bilgisi,diksiyonu, kazandırdığı teknik bilgiler var. Kanal pozitif yönde ilerliyor gibi gözüküyor inş ilerde bir arabam için çağırcam onu ^^

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
benimde hiç midem kaldırımıyor, sürekli saçlarıyla oynama objektife acayip acaiyp bakmalar. hondadan bıktık :D
ama golf6 1.4 tsi 122 bg golf kullanmışlığım olmuştu baya; leon kullancısı olarak söylüyorum cidden çok sertti arkası hiç memnun değildim. sertliği arabayı saçmalatmıyordu ama çok yoruyordu beni hem uzun yol hem şehir içinde.

Vallahi 1 yıla yakın bindim, benim arabam yumuş yumuşdu, bence bir dahakine lastik basınçlarını falan ayarlayarak test edin.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,062
4,348
4,220
varsova
Marka
Porsche
Ya 3 kelimesinden 5 i ben doktorum olduğu için itici oluyor.
saglikla ilgili birsey soylese belki doktor oldugunu belirtmesi gerekirdi de, araba incelerken ben doktorum demek neyin kafasi bende anlamadim.. gerci dogru ya doktordan az kullanilmis temiz arac alan bir milletiz ben unutmusum :D bu isin ihtisasini doktorlar yapiyor.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
saglikla ilgili birsey soylese belki doktor oldugunu belirtmesi gerekirdi de, araba incelerken ben doktorum demek neyin kafasi bende anlamadim.. gerci dogru ya doktordan az kullanilmis temiz arac alan bir milletiz ben unutmusum :D bu isin ihtisasini doktorlar yapiyor.
bunun yanlarken ki gülüşüne hastayım. Nİ HA HA

omerta84

Profesör
29 Ara 2016
242
130
1,085
ben çok dikkat etmedim öyle olduklarına ama onlardanda detail konusunda baya öğrendim bişeyler.

akif51bmw

Elit Apaçi
21 Ocak 2018
142
265
885
Noyan anladık paran var ve doktorsun diyesim geliyor bazen. Adam Alfa Romeo gt test ediyor. İki lafın biri “fiyatına göre”. Araç önden çeker ama kararlılığı güzel demesine de hastayım. Mercedes BMW hariç yol tutan araba yok zannediyor herhalde. Tam bir “fiyatına göre araba tutkunu”

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
417
4,115
4,095
37
İstanbul
Noyan anladık paran var ve doktorsun diyesim geliyor bazen. Adam Alfa Romeo gt test ediyor. İki lafın biri “fiyatına göre”. Araç önden çeker ama kararlılığı güzel demesine de hastayım. Mercedes BMW hariç yol tutan araba yok zannediyor herhalde. Tam bir “fiyatına göre araba tutkunu”

GT ile çoğu yol tutarim diyen arabayı uzersin :)

sdt

Profesör
8 Eyl 2016
108
116
1,185
Bence And ın Focus testini izlemeyen videolarında yol tutuştan çok bahsetmesin.. Eren Tekin de bu konuda iyi.. Sinan Koç ve Burak Ertem inde ralli geçmişi var.. Dediklerinin kıymeti var.
Diğer kanalların çoğu kulaktan dolma bilgileri paylaşan sıradan sürücüler

omerta84

Profesör
29 Ara 2016
242
130
1,085
Bence And ın Focus testini izlemeyen videolarında yol tutuştan çok bahsetmesin.. Eren Tekin de bu konuda iyi.. Sinan Koç ve Burak Ertem inde ralli geçmişi var.. Dediklerinin kıymeti var.
Diğer kanalların çoğu kulaktan dolma bilgileri paylaşan sıradan sürücüler
Aynen o yüzden noyan tesleri izlemeyi tavsiye etmiyorum hiç otopark her zaman candır
Noyan Bakım Videolar iyi
Motor1 de iyi işler yapıyor

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
Noyan abimiz iyidir, doktor olduğunu ara sıra dile getiriyor ama abarttığınız kadar değil. Adamın hobisi senin benim gibi araba tutkusu. Araç hakkındaki yorumları farklıdır veya değildir hepinizin araçlar hakkında bir görüşü var yargısını kendi içimizde yaparız diye umuyorum. İzleyen izlesin ahali peşin hüküm vermeyin kimseye, farklı şeyler görüyoruz iyi oluyor. Hobi ve tutku konusunda kimsenin şevkini ilgisini kırmamak lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım