Anfi K Bass

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1593575

Profesör
8 Eyl 2016
71
96
1,010
Ankara
Arkadaşlar aracıma anfi taktırmak istiyorum ama pek anlamıyorum .Bass seviyorum.anfiyle beraber kac Wat (1500-2000) isimi görür.Fiyatlari ortalama nedir bilgi olan yardımcı olursa sevinirim

y_ekurt

Asfalt Kurutucu
19 Eyl 2016
15
0
585
İşçilik önemli işini iyi yapan bi hi fi ciye gidersen yardımcı olur. internetteki sayısal veriler kafanı karıştırmasın bence şu kadar watt bu kadar rms falan kafanı yorma derim. 30 cm bass ı bir çok amfi çalıştırır zaten. Orijinal teybinle kullanmak istiyorsan dönüştürücü diye bi alet var ondan da alman lazım ekstra. araç üzerindeki teyplerde amfi çıkışı olmuyor bu aletle bağlantı kuruyorlar. Bass ı da teknoloji marketlerden tedarik edebilirsin uygun olabiliyor fiyatları. Ankaradaysan eğer benim sistemi montaj eden yere yönlendirebilirim.
Bu arada bende Kenwood 5 kanal amfi ile 20 cm bass var. Aracım fiesta ufak olduğu için yetiyor. Hacim olayı önemli aracın büyükse 30 cm lik al derim. Son olarak kabloyu kaliteli sigortayı da yüksek amperli koydur ;)

1593575

Profesör
8 Eyl 2016
71
96
1,010
Ankara
Ankaraday
İşçilik önemli işini iyi yapan bi hi fi ciye gidersen yardımcı olur. internetteki sayısal veriler kafanı karıştırmasın bence şu kadar watt bu kadar rms falan kafanı yorma derim. 30 cm bass ı bir çok amfi çalıştırır zaten. Orijinal teybinle kullanmak istiyorsan dönüştürücü diye bi alet var ondan da alman lazım ekstra. araç üzerindeki teyplerde amfi çıkışı olmuyor bu aletle bağlantı kuruyorlar. Bass ı da teknoloji marketlerden tedarik edebilirsin uygun olabiliyor fiyatları. Ankaradaysan eğer benim sistemi montaj eden yere yönlendirebilirim.
Bu arada bende Kenwood 5 kanal amfi ile 20 cm bass var. Aracım fiesta ufak olduğu için yetiyor. Hacim olayı önemli aracın büyükse 30 cm lik al derim. Son olarak kabloyu kaliteli sigortayı da yüksek amperli koydur ;)
Ankaradayım hocam nereden yaptırdınız.

y_ekurt

Asfalt Kurutucu
19 Eyl 2016
15
0
585
Keçiören Sanatoryum cd POWERBASS LEvent bey yaptı. Sanatoryumun aşağı kısımlarında solda çok çıkmıyorsun yukarı. Bir de direkt bağlatma sistemi açma kapama düğmesi koydurursanız daha rahat olur kafanız. oto yıkamacılar otoparkçılar falan set var açalım inletelim düşüncesinde olabiliyor. Bana da Levent bey kendisi zaten önerdi ve yaptı bunu benim aklımda yoktu. Hem Bass istemediğiniz zaman tek tuşla eski haline getirebiliyorsunuz. Araç nedir?

1593575

Profesör
8 Eyl 2016
71
96
1,010
Ankara
Benimde tanıklarım varda Yinede bi araştırayım dedim.Eski arabamızda vardı ses açar gibi açıp kapatabiliyoduk.Araç mondeo

rb26dett

Elit Apaçi
22 Eyl 2016
50
23
970
Alphine x1 duruken kenwood oda guzel yada soundmagus gibi markalar daha saglikli ses konusunda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım