Ankara-Antalya arası en iyi güzergah

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
Önümüzdeki hafta Cumartesi günü Ankara'ya gitmek üzere yola çıkıyorum. En iyi güzergahlar hangileridir ?

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,849
26,158
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Valla ben 2 farklı yol denedim Ankara'dan Antalya'ya (alanya daha doğrusu) giderken. Biri ankara-eskişehir-afyon tarafları, diğeri ankara-konya-antalya şekli. Yollar hemen hemen aynı, biz dağ yollarından kaçmak istedik ama iki türlü de aynı yere çıkıyo. Alanyadan gelip giderken konya tarafı daha yakın oluyo diye orayı kullanıyoruz artık hep size de hangisi yakınsa onu kullanın derim. Toroslar hariç aynı çünkü düzlük iki taraf da

gokglsy

gökhan
Profesör
22 Ağu 2019
632
638
1,820
26
trabzon
Marka
Ford
antalyadan ankaraya hiç gitmedim ama antalya-eskişehire gitmiştim afyonkarahisar üzerinden gidilebilir birde aksu üzerinden gidilebiliyor eğer yolu biliyorsanız oradanda gidilebilir

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Antalya'nın neresi ama? Konyaaltı, Kemer tarafıysa Burdur üstünden, Lara, Serik, Aksu taraflarıysa Isparta üzerinden gidilir.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,684
2
9,601
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Akseki virajları der susarım mükemmel 😂

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım