Ankara BMW Usta Tavsiyesi

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi ankara’da bmw özel servis tavsiyelerinize açığım. bildiğiniz güvendiğiniz ustanız varsa paylaşmanızı çok isterim...

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
konuyu hortlatıyorum ama bu virüs işi bitince bakımı yaptıracağım arabamın.
tavsiyesi olan var mıdır?
fren hidroliği ve antifriz değişimi de yaptırmayı düşünüyorum.

yehanohaa

Profesör
16 Eyl 2016
104
203
1,185
araç nedir? yıl model olarak. EFE mekanik(burası yoğun olabilir), yükseliş oto, şimşek bmw bunlar sıklıkla güncel araçlara bakarlar. hartge bmw var o daha cok 2005 ve sonrası araçlara bakar güncellere daha az bakıyor diğerlerine göre daha kücük bir dükkan ustası naz çeker.

eski bir bmw niz varsa da dedeoğlu bmw bu işin piridir. star bmwde de işinizi hallettirirsiniz. serdar oto elektrikle de tanışmanızı tavsiye ederim.

fren hidroliği antfriz değişimi bakım gibi işler için şimşek bmw ye gitmeniz daha sağlıklı olur.

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Dedoğlu BMW başkent sanayi sitesi Öyle her adımına para alan ustalardan değil f10ile ilgili yaşadığımız sorunu çözmüştü

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
araç nedir? yıl model olarak. EFE mekanik(burası yoğun olabilir), yükseliş oto, şimşek bmw bunlar sıklıkla güncel araçlara bakarlar. hartge bmw var o daha cok 2005 ve sonrası araçlara bakar güncellere daha az bakıyor diğerlerine göre daha kücük bir dükkan ustası naz çeker.

eski bir bmw niz varsa da dedeoğlu bmw bu işin piridir. star bmwde de işinizi hallettirirsiniz. serdar oto elektrikle de tanışmanızı tavsiye ederim.

fren hidroliği antfriz değişimi bakım gibi işler için şimşek bmw ye gitmeniz daha sağlıklı olur.
hocam öneriler için teşekkürler.
araç E90 320D 2010 model.
aracı göz önünde alarak hangisini önerirsiniz?

BavarianEngineer

Alperen Ç.
Panpa
30 Nis 2018
455
1,062
2,695
Ankara
Marka
BMW
Namlı Bmw ivedik. Hem parçacı hem de çözüm odaklı bir ustası mevcut. Arıza tespiti demeyelim de ben olası rutin bakımları burada yaptırıyorum. Tayyar abi var sahibi gayet cana yakın ve benim tanıdığımdır.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım