HABER Ankara'da 'drift' yapan sürücüye 5 bin lira ceza!

Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Ankara’da, trafiği durdurarak otomobili ile drift yapan M.T.D., görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine polis tarafından yakalandı. M.T.D.’ye 5 bin 10 TL ceza kesilirken, ehliyetine de 2 ay el konuldu.​

Kaynak: DHA

ur8RJ_1544943140_0242.jpg

Read the whole post here.

Son düzenleme:

TheTurkishStig

Asfalt Kurutucu
18 Ocak 2018
66
35
520
İyi olmuş darısı saçma sapan makas atıp kendini sürücü sanan tayfaya.Hani buğranın video çektiği tayfa varya

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Driftte değil yolun ortasında sıfır çekiyor.

M3'ün var, demek ki paranda var. Kurtlandıysan çıkarsın piste. Trafiğin orta yerinde, 3 şeritli yolun ortasında durup sıfır çiziyorsan cezada keserler, aracını trafikten men de ederler.

Ha bulursun bomboş bir alan, etrafta insan olmaz, otomobil olmaz, trafik yoktur, istersen lastiklerini patlatıncaya kadar sıfır çiz, drift yap.

Biz gerizekalıyız çünkü, bilmiyoruz yolun ortasında DSC kapatıp fırıl fırıl dönmeyi!

Az bile ceza kesilmiş.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,257
3,847
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Okul bahçesinde drift yapmak masum bir şey değil. Minicik bir şeye zarar vermesi bir kaç bin liradan başlıyor
Bende bizim lisedeyken okul bahçesinde el freni maceralarım var ama hani öyle kimseye de zarar vermedim, hic bir malına da zarar vermedim hatta yerde lastik izi bile yoktu çünkü yerler ıslakken ufak oynama benim dediğim.
Şöyle de ekleyeyim okul bahçesine bizden sonra 1 camii ve spor salonu yapıldı küçük bir yerde değil.

Son düzenleme:

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Bu arabanın sahibi bizim oralarda takılıyor, çokça da görmüşümdür arabasıyla. Bir kere bile yanladığını ya da egzozuyla bağırta bağırta gezdiğini görmedim, çoğu Golf R'lar falan yardıra yardıra giderken bu normal 320i'ymiş gibi gelir park eder. O yüzden haberi görünce bayağı garipsedim. Ya arkadaşı falan yaptı bu olayları, ya da adamın içine şeytan kaçtı bir anda. Çünkü bilinen "apaçi"ler gibi değil yani adam. Değişik.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bu arabanın sahibi bizim oralarda takılıyor, çokça da görmüşümdür arabasıyla. Bir kere bile yanladığını ya da egzozuyla bağırta bağırta gezdiğini görmedim, çoğu Golf R'lar falan yardıra yardıra giderken bu normal 320i'ymiş gibi gelir park eder. O yüzden haberi görünce bayağı garipsedim. Ya arkadaşı falan yaptı bu olayları, ya da adamın içine şeytan kaçtı bir anda. Çünkü bilinen "apaçi"ler gibi değil yani adam. Değişik.
Yahu o degil bmw den soguttular :D

Son düzenleme:
10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Bende bizim lisedeyken okul bahçesinde el freni maceralarım var ama hani öyle kimseye de zarar vermedim, hic bir malına da zarar vermedim hatta yerde lastik izi bile yoktu çünkü yerler ıslakken ufak oynama benim dediğim.
Şöyle de ekleyeyim okul bahçesine bizden sonra 1 camii ve spor salonu yapıldı küçük bir yerde değil.
Ufacık bir kaleye veya herhangi bir şeye deydirsen gerçekten çok para cezası var :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım