Ankarada Güvenilir Usta

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Arkadaşlar selam, çok yakın bir arkadaşım arabasını ilk defa Ankaraya götürdü.Kendisi orda yaşıyor ama arabayı yeni götürdüğünden ustası vs yok. Araba 2005 Mitsubishi COLT. Sabah çıkarken fren pedalının yumuşadığını fark ediyor. Mesafesi kısa olduğu için park edip işine bakıyor ve akşam frenlerin hiç tutmadığını yerde de hidrolik olduğunu fark edince arabayı çektiriyor. Yetkili servis arka fren kaliperleri bitmiş bunların yenisi şart demiş. Tanesine 3k TL yazmışlar. Hidrolik işçilik derken piyasası 30 40bin tl olan arabaya 10bin masraf çıkmış kısacası. Kendisi yarın istanbula dönecek ve bi karar vermesi lazım. Arabayı yetkiliye bırakmamasını söylüyorum ama tabi bırakmazsam nereye götüreyim diyor. Şimdi size danıştığım kısım bu. Bize ankarada işini iyi yapan daha da önemlisi iyi bir insan olan bir usta önermenizi rica ediyorum.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Hocam fazla zor bir iş olacagını sanmıyorum , hidrolikte kaçak vardır ya merkezlerden ya hortumlardan ... Tanıdık bilindik usta olsa daha iyi olabilir .

Aracı sanayiye gotururkende cekici kullanmanız gerekebilir .

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Araba suan cekicilik zaten, fren hic yok. Benim dusuncem fren hortumlari curumus kacak yapmistir guvenli olsun diye hepsini degisip hidrolik konulsa maks 1500e biter bu is. ama yetkiliden alip nereye gidecegimizi bilmiyoruz. araba kendi ulasamadigindan dukkani secip direkt oraya gitmemiz lazim.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Şeref oto da fiyatlar uygundur aslında, yıllarca orada yaptırdım bizim lancer ı

özel servis olarak İba otomotivi şiddetle tavsiye ederim

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım