Anket- Öğrenci işi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hrnakyz

Düz Yol Gazcısı
14 Ocak 2017
4
9
245
Merhabalar adım harun Düzce üniversitesi öğrencisiyim girişimcilik dersi kapsamında aracı olan internet kullanıcıları hakkında bir anket yapmam lazım çok deil 7-8 soruluk bir anket hazırladım. adınız ve yaşınızdan başka kişisel bilginize başvurmuyorum yardımcı olursanız sevinirim. bu bilgiler hiçbir şekilde ticari amaçlı kullanılmayacak,3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

yardımcı olan herkeze şimdiden teşekkür ediyorum.

google forumda hazırladım anketi linke tıklayarak doldurabilirsiniz teşekkür ederim.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfsrzxu34FclQZ7st6nEu3SvqxICAMqf_FO8XL8rRlxb76I6A/viewform

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
@hrnakyz E-posta bilgileri Google tarafında mı kalıyor ? Yoksa senin eline mi geçiyor ? Kaldırma imkanın varsa daha iyi olur bence.

hrnakyz

Düz Yol Gazcısı
14 Ocak 2017
4
9
245
Adsız.png

Ankete katılan herkeze teşekkür ediyorum , hedef olan 100 kişiye sayenizde ulaştım. sonuçları sizinle paylaşıyorum. anket halen devam etmektte merak edenler katılabilir. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım