KAPALI Araç Önerisi (120-130 Bin TL)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byaslan

Düz Yol Gazcısı
27 May 2018
7
12
145
Merhaba arkadaşlar son 1 aydır yeni araç alacağım için bu alanda ilk kez derinlemesine araştırmalar yapıyorum. Forum ile de yaptığım araştırmalar sırasında tanıştım seviyeli ve kaliteli bir ortam bu yüzden kayıt olduğum tek otomobil platformu diyebilirim.

Değerli arkadaşlar şimdiye kadar kendime ait hiçbir aracım olmadı bugünler de yeni bir araç heyecanı yaşıyorum. Fakat al-sat işleri yapmadığım ve malesef uzun yıllardır araç kullanmadığım için bu alanda oldukça geri kalmış durumdayım. Sahibinden vb. otomobil satış platformlarını inceliyorum fakat ne iyidir, değildir? hangi özellikler bu fiyat bandında beni tatmin eder pek fazla ayırt edemiyorum.

Uzun bir yazı oldu ama 120-130 Bin TL bandında +- biraz daha fark edebilir bir araç alacağım. Öncelikle audi düşündüm fakat düşük km araçlardan aradığım fiyatta beni tatmin eden olmadı. Sonradan Passat CC kafama yattı çokta beğendim ama kararsızım. Bu fiyat aralığında hem şık, hem konfor açısından hemde yakıt anlamında bana önereceğiniz araçları yazarsanız çok sevinirim.

Saygılarımla

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
@

selam hocam,
bende arayış içindeyim 140-160 bandında ama ben çözdüm o işimi. bi yer buldum bayilerden teklifleri alıp size iletiyor . en uygun olanıyla görüştüm hallettim. sizede tavsiye ederim. en azından fikir sahibi olursunuz piyasa hakkında güzel makul fiyatlar veriyorlar. ben Nissan Yeni Qashqai 1.6 dCi X-Tronic Tekna istedim liste fiyatı 180 bin civarıydı. 140 a bağladık işi. belki işinize yarar uzantıyı koydum buraya. www.legaraj.com
Bu uygulama bildigin "carwow" un türkçe hali. Bende Kona için fiyat istedim bakalım ne diyecekler.

emr.y

Düz Yol Gazcısı
6 Haz 2018
7
3
145
valla bana mantıklı fiyatlarla geldiler yüksek kalanda var çok iyi fiyatı olanda var. türkiye için güzel bişey bence fiyat arayanlara

emr.y

Düz Yol Gazcısı
6 Haz 2018
7
3
145
yok hocam üye girişi yapıosun sisteme zaten otomatik olarak düşmüş oluyor. kendine göre en iyi fiyatlı bayiyi arıosun anlaşıosun. sistem çok kolay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım