Araba test programi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhanatesoglu

Profesör
27 Eyl 2016
182
161
1,085
Slm arkadaslar youtube ta dolasirken PitStop diye bir kanali gordum araba test videolari cekiyor. Abone sayisi oldukca az ancak oturdum soluksuz testlerini izledim bnce test programi yapan kisinin anlatim tarzi verdigi bilgiler beyefendi yapisi oldukca hosuma gitti.

becool

Profesör
1 Nis 2017
177
450
1,235
27
Antalya
Slm arkadaslar youtube ta dolasirken PitStop diye bir kanali gordum araba test videolari cekiyor. Abone sayisi oldukca az ancak oturdum soluksuz testlerini izledim bnce test programi yapan kisinin anlatim tarzi verdigi bilgiler beyefendi yapisi oldukca hosuma gitti.
Guzel bir kanala benziyo fakat fazla video yok malesef uzun araliklarla atiyo olmasi sikinti

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
Sorento testini izledim ne kadar da düzgün bir Türkçe kullanan bir beyefendi. Teknik bilgi açısından da oldukça donanımlı. Test olabildiğince ayrıntılı ve dolu idi ama monoton anlatım uykumu getirmedi değil.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Videolar, muazzam derecede iyi bir türkçeye sahip. İçerik olarak baya dolu yani bilgi fışkırıyor. Anlatım biraz yavaş (işin türkçesi sıkıcı) kaldığı için videonun sonunu getirmek haliyle biraz zor oluyor. Bu modelleri tercih edecek kişiler aracın ıncığını cıncğını bilmek istiyorsa kesinlikle bu videolara bakmalı.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım