Arabamı Nasıl Sevebilirim?

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Evet abilerim kardeşlerim arabamı nasıl sevebilirim ? Bazı arkadaşlarım var arabasını 2-3 günde bir yıkıyor sürekli resmini çekiyor vs. vs. bende arabalara ilgisi olan bir bireyim hep bi araba hayaliyle büyüdüm posterler resimler çizimler hep odamı süsledi marka model farketmeksizin bazen ilgimi çeken özel markalar oldu Bmw, honda gibi ama şimdi nedense bi araç aldım ve araca hiç ısınamadım arabamı sevmek istiyorum bakmak istiyorum ama olmuyo yani böyle istenmeyen evlat gibi bazen yanından geçerken bile bakasım gelmiyo araca bazende aslında güzel ya diyorum . Öyle sohbet olsun diye açıyorum konuyu istediğinizi yazın :)

Aracım 2001 model palio bal köpüğü renginde güneş yanıkları, göçükleri var.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,846
26,151
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Öncelikle herkes arabasını sevmek zorunda değil :D malum seveceğimiz arabalara sahip olamıyoruz her zaman, birinin sevmediği başkasının hayali oluyo falan

Arabayı sevmek için el emeğiyle bişeyler yapmayı deneyebilirsiniz gördüğünüz ufak tefek eksiklikleri uğraşarak emek vererek yaparsanız duygusal bağ oluşabilir

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Öncelikle herkes arabasını sevmek zorunda değil :D malum seveceğimiz arabalara sahip olamıyoruz her zaman, birinin sevmediği başkasının hayali oluyo falan

Arabayı sevmek için el emeğiyle bişeyler yapmayı deneyebilirsiniz gördüğünüz ufak tefek eksiklikleri uğraşarak emek vererek yaparsanız duygusal bağ oluşabilir
Evet haklısınız bide bende şey durumu var yani popüler olan araçlardan soğuyorum mesela Honda civic hastasıydım 2000li kasaların ne olduysa birden herkeste ondan olmaya başladı araçtan soğudum. kendi aracımıda aslında satmayı düşünüyorum satıp biraz daha kendime ait hissettiğim içime sinen bi araba alsam daha kolay olucak sanırım arabayı sevmek :D

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
Vakit geçirmeden gezip tozmadan insan arabasını sevemiyorum anılar biriktikçe yüzün gülümsemeye başlar. İlk arabamı hiç sevmeden kullanmaya başlamıştım. Zaten yaşımın arabası değildi. Ama kullandıkça ısındım ve satarken acaba yerini doldurabilecek miyim diye düşünmüştüm. 2. yani şuan ki arabamı alırken de aslında hiç istemiyordum şimdi 6000 km dir beraberiz iyi ki diyorum :)

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Vakit geçirmeden gezip tozmadan insan arabasını sevemiyorum anılar biriktikçe yüzün gülümsemeye başlar. İlk arabamı hiç sevmeden kullanmaya başlamıştım. Zaten yaşımın arabası değildi. Ama kullandıkça ısındım ve satarken acaba yerini doldurabilecek miyim diye düşünmüştüm. 2. yani şuan ki arabamı alırken de aslında hiç istemiyordum şimdi 6000 km dir beraberiz iyi ki diyorum :)
Bende böyle olmak istiyorum işte arabamla bi bağ kurmak istiyorum gerçekten

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
arkadan itiş manyağı biriyim. gittim tavsiye üzerine 1.3 dizel albea aldım. 2 aydır elimin değmediği yeri yok arabanın içini falan temizledim kendim. bir de deposunu fulleyip 450 km sonra deponun daha yarısının gittiğini gördüm, klimasinin anında buz, kaloriferi in anında ateş yaptığını hissettim, şuan baya baya seviyorum arabami, he ne zaman kara bela taunusa binsem ulan iyi ki varsın diyorum, o ayri:D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Araba tutkunu birinin arabasını sevmeye çalışması, sorunları olan ilişkiyi ayakta tutma çabasına benzer. Sorunlu ilişkide kızın yaptığı her şey gözüne batar. Bazen sadece yaptığı hatalara, kusurlarına odaklanmak istersin. Her ikisinde de yapılacak en güzel şey aracı satamıyorsan, kızı da bırakamıyorsan iyi yanlarını görmeye çalış. İyi yanlarıyla mutlu olmaya bakıp gözüne kötü gelen yönlerini de elinden geldiğince değiştirmeye çalış.

Ben kendi arabamı da kendi ilişkimi de böyle sevip kabullenebilmiştim :D

Son düzenleme:

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Araba tutkunu birinin arabasını sevmeye çalışması, sorunları olan ilişkiyi ayakta tutma çabasına benzer. Sorunlu ilişkide kızın yaptığı her şey gözüne batar. Bazen sadece yaptığı hatalara, kusurlarına odaklanmak istersin. Her ikisinde de yapılacak en güzel şey aracı satamıyorsan, kızı da bırakamıyorsan iyi yanlarını görmeye çalış. İyi yanlarıyla mutlu olmaya bakıp gözüne kötü gelen yönlerini de elinden geldiğince değiştirmeye çalış.

Ben kendi arabamı da kendi ilişkimi de böyle sevip kabullenebilmiştim :D
10 numara bi cevap oldu bu :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
10 numara bi cevap oldu bu :D
Neyse ki sen şanslısın hocam. Kızları değiştirmek zordur ama araban varsa maddi durumun ölçüsünde istediğin gibi değiştirir durumu bir nebze kurtarırsın :D Kaliteli bir yay kiti, belki muayeneden rahat geçen ve fazla göz almayan led ampul, jant değişimi, kaplama v.s artık bütçene uygun veya zamana yayabileceğin her türlü değişiklik araca ısındırır seni.

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Neyse ki sen şanslısın hocam. Kızları değiştirmek zordur ama araban varsa maddi durumun ölçüsünde istediğin gibi değiştirir durumu bir nebze kurtarırsın :D Kaliteli bir yay kiti, belki muayeneden rahat geçen ve fazla göz almayan led ampul, jant değişimi, kaplama v.s artık bütçene uygun veya zamana yayabileceğin her türlü değişiklik araca ısındırır seni.
Haklısınız Haziranda muayene var bi geçsin bakalım :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım