KAPALI Arabannın İçinde Örümcek Ve Ağları Mevcut Yardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shn

Şahan
Takipçi
12 Mar 2020
2
0
10
KKTC
Marka
Fiat
Merhaba forum ahalisi direkt konuya geçmek istiyorum. Arabamın İçinde Küçük Küçük örümcekler mevcut dün 1 tane karınca kozalağı (yuvası) gördüm ve bozdum arabanın içine biraz ilaç sıktım ama pek fayda etmedi gibi başına gelen veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi ? İyi Forumlar.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
K-Othrine diye bir ilaç var. Börtü böceği evlerden uzak tutmaya yarıyor. 6 ay kadar etkili. Aslen evler için filan kullanılan bir ürün.

Aracın iç kısmında direk soluyacağınız tavan, koltuklar, ön göğüs vb. yerler dışındaki böyle ayak bölgesine doğru, eğer rastladıysanız bagaj bölümüne, hatta erişebiliyorsanız kaputta motor bölümüyle yolcu bölümü arasında boşluk varsa oralara filan abartmadan uygulayın. Kullanım talimatlarında evi ne kadar havalandırın diyorsa aracınızı da o kadar havalandırın. Aylarca etkisi olur.
Kalanını de evinizde kullanırsınız. Önümüz yaz, KKTC'nin uçan hamamböceklerini belki durdurabilir. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım