Arabaya Sürttüm Onarımını Nasıl Yaptırmalıyım ?

keremkarakaya

Kerem Karakaya
Elit Apaçi
8 Eyl 2016
88
44
970
İstanbul
Marka
Opel
Arkadaşlar selam,
Pazartesi günü çalışırken bir müşterime gitmek için yola koyuldum. Önüme bir araç atladı onu görünce frene asıldım ben durana kadar o geçti fakat onun arkasında, benim sürttüğüm araç onun kadar şanslı olamadı. Durmaya ramak kala fotoğraftaki araca ufaktan sürttüm. Marşpiyelde boya kalkması mevcut, kapı plastiğinde de boya kalkması var. Kapının üzerinde ise boya kalkmamış ama rengi geçmiş. Onarım nasıl olur ? Rötuş boyası ile güzelce onarabilirler mi ? Yoksa boya yapılması şart mı ? Boya yapılırsa aşağı yukarı ne kadar tutar ?
Bütçem kısıtlı çok zor bir dönemdeyim. En uyguna nasıl halledebilirim yardımcı olursanız memnun olurum.
Not: Tutanak vs. tutulmadı. Kullandığım araç şirket aracıydı.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-09-30 at 09.30.10.jpeg
    WhatsApp Image 2020-09-30 at 09.30.10.jpeg
    203.6 KB · Görüntüleme: 0

keremkarakaya

Kerem Karakaya
Elit Apaçi
8 Eyl 2016
88
44
970
İstanbul
Marka
Opel
Tanıdık bir klasik otomobil toplayan bir abimiz vardı. Ona durumu anlattım o da aracı getirdiğinde bakarız dedi. Ön bilgi sahibi oldum karşısında boş boş bakmam. Teşekkürler. Pasta aklımın bir kenarında.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım