AÇIK Arabayı Duvara Sürttüm

Brk34

Berk
Düz Yol Gazcısı
14 Tem 2021
2
0
235
22
İstanbul
Marka
Toyota
Yanaşırken bir anlık dalgınlıkla sürttüm babama söylemeye korkuyorum :(. Ne yapabilirim yardım edin arkadaşlar.
IMG_20210714_195114 (1).jpg

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,601
18,387
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Sürttüğün kısım gözükmeyecek şekilde park et, yarın da biri sürtmüş gitmiş şerrrrefsize bak numara bile bırakmamış dersin.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Gecmis olsun. Benim babam oldukça sinirli bir adamdır. Şöyle ki 32 yaşına gelmeme rağmen şöyle bir durumda hala bağırıp çağırır. Çok genç yaşta başıma bu tarz şeyler geldi. Sana tavsiyem dürüstçe, cesurca git böyle böyle oldu kusura bakma baba de söyle. Belki basit bir eylemmiş gibi gelebilir ama inan hayatta korktuğun şeylerin üstüne gitmek, hatalarını kabul edip sonuçlarıyla yüzleşebilmek, hata yapmaktan korkmamak anlamında insana fazlaca şeyler katıyor böyle bir misalde dürüst ve cesur davranmak. İnan sinirli bir babaya rağmen böyle bir davranışta bulunabilmek insanın kendi gelişimi açısından işe yarıyor. Keşke ben gençken de biri bana böyle bir tavsiye verseydi.

Son düzenleme:

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Sonra yaşama potansiyelin yüksek olan bir sorunlar silsilesindense şimdi söyleyip rahatlamak be @Cenk ’in de dediği gibi sonuçlarına katlanmak bana daha uygun geliyor.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,034
3
4,925
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Sürttüğün kısım gözükmeyecek şekilde park et, yarın da biri sürtmüş gitmiş şerrrrefsize bak numara bile bırakmamış dersin.
Aynısının 10 katı şeklinde sürttüm ve bu taktiği denedim.İşe yaramasına yaradı da vicdan azabı katlandı bu sefer,ertesi günü gidip söylemiştim.En iyisi direkt söylemek bunda çekinecek utanacak bir durum yok,dünya malı başına her iş gelebilir yeter ki cana gelmesin.

coyote

Asfalt Kurutucu
27 Haz 2019
40
18
595
Ankara
Marka
BMW
Bekleme görmesini bence. Senin hesap, silecek kumanda kolunu kırmıştım dayımın arabasında. Gerçi yaş o zaman 6-7 sanırım. Korka korka bir gün geçti, suçu başkasına attık çocuk aklı. Gerçek ortaya çıkınca o her şeye kükreyen adam kızmadı. Yola gidecek diye sanırım. Ondan sonra başıma ne gelecekse gelsin yaptığım hatanın arkasında durdum.
Gerisini Cenk güzel açıklamış ;) Ona katılıyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım