KAPALI Araç kıyaslama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aknskn123

Asfalt Kurutucu
27 Eyl 2016
14
3
595
Arkadaşlar üniversite öğrencisiyim ve önümüzdeki aylarda 50-60 bin arasına bi araç almayı düşünüyorum.
Bu araçların paketleri - doluluk oranları nasıldır?
Hangileri o fiyatları hak ediyor?
Şimdiden teşekkürler.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Valla hangileri fiyatını hak ediyor diye sorarsan sadece Leon derim. VAG'a soğuk, aşırı besleme benzinliye (vag'taki karşılığı TSI) karşı olmama rağmen yukardaki araçlardan Golf ve Leon dışındakileri elerim. Fiyat/Performans deyince de direk olarak Leon öne çıkıyor. Gayet dolu bir araçtır. Küçük opsiyon paketleriyle eksiksiz hale geliyor.

aknskn123

Asfalt Kurutucu
27 Eyl 2016
14
3
595
Valla hangileri fiyatını hak ediyor diye sorarsan sadece Leon derim. VAG'a soğuk, aşırı besleme benzinliye (vag'taki karşılığı TSI) karşı olmama rağmen yukardaki araçlardan Golf ve Leon dışındakileri elerim. Fiyat/Performans deyince de direk olarak Leon öne çıkıyor. Gayet dolu bir araçtır. Küçük opsiyon paketleriyle eksiksiz hale geliyor.
Scirocco'yu neden elediniz?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Scirocco'yu neden elediniz?
Yukarıdaki seçeneklerden Astra ve Scirocco'yu hiç kullanmadım. Ama Scirocco'nun sürüşü hakkında çok olumlu şeyler duydum. Ama iç mekanını detaylıca incelemişliğim var. Maalesef içinde bazı yerler çok çok kalitesiz. Scirocco'nun 0km'si 50.000'e satılsa o zaman kabul derdim. Ama yanlışım yoksa 90k'den başlayan fiyatları var. Eğer 2. el düşünürseniz de Scirocco tarzı spor kullanım amaçlı araçların 2. ellerini hiç bir zaman öneremem. Şahsen benim Scirocco'm olsa, ben de ümüğünü sıkıp canını çıkarmadan satmazdım. =)
Özetle, elememdeki iki temel sebep iç mekan kalitesi ve 2. ellerinin çok riskli olması.

aknskn123

Asfalt Kurutucu
27 Eyl 2016
14
3
595
Yukarıdaki seçeneklerden Astra ve Scirocco'yu hiç kullanmadım. Ama Scirocco'nun sürüşü hakkında çok olumlu şeyler duydum. Ama iç mekanını detaylıca incelemişliğim var. Maalesef içinde bazı yerler çok çok kalitesiz. Scirocco'nun 0km'si 50.000'e satılsa o zaman kabul derdim. Ama yanlışım yoksa 90k'den başlayan fiyatları var. Eğer 2. el düşünürseniz de Scirocco tarzı spor kullanım amaçlı araçların 2. ellerini hiç bir zaman öneremem. Şahsen benim Scirocco'm olsa, ben de ümüğünü sıkıp canını çıkarmadan satmazdım. =)
Özetle, elememdeki iki temel sebep iç mekan kalitesi ve 2. ellerinin çok riskli olması.
Aslında haklısınız. Fakat bahsettiğiniz durum sanırım çoğu Leon için de geçerli.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Aslında haklısınız. Fakat bahsettiğiniz durum sanırım çoğu Leon için de geçerli.
Kesinlikle doğru. Ama o fiyat aralığında Leon'un sıfır ayarında 2.ellerini bulabilmek mümkün. Zaten 0km'leri 59000'den başlıyor. Sizin fiyat aralığınızda çok iyi fırsat araçları bulunabilir.

hollandali

Profesör
9 Eyl 2016
75
51
1,010
leon derim. golf e gore daha ucuz ve kalite olarak pek farki oldugunu dusunmuyorum. hatta dis gorunusu daha guzel bence. Showrooma gidip araclari incelereseniz dedigimi anlarsiniz. leon'u sifirda dusunebilirsiniz o fiyat araliginda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım