Araç Modellerinin özleşleşen özellikleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Çok kavga çıkacağa benziyor olumlu mu olumsuz mu bilmem ama :)
Söylenecek çok marka var şöyle özet geçeyim havaya bir araba çizeyim;
Şasini-Lotus yapsın
Kaportasını-Volvo yapsın
Motorunu-Japonlar yapsın
İç aksamını-Almanlar yapsın
Montajını da-Almanlar yapsın

:D

Şanzımanıda almanlar DSG yapsın ozaman

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Biraz marka olarak düşündüm ama
Bmw- hız
Mercedes- kalite
VW- halk arabası
Toyota- bozulmaz
Honda- iyi japon
Lexus-japon kalitesi
Fiat- az yakar normal kaçar
Skoda- vw den bişeyler çıkarıp ekleyip adını skoda koyduk
Seat- vw nin sportifi
Opel- bozulmassa iyidir
Ford- (ben tam açıklayamadım birisi söylerse editlerim)
Audi-zengin halk arabası
Alfa romeo- bilen sefasını sürer
Peugeot- birisi iç mekanmı dedi
Renault- dizel motor
Volvo- Sağlam
*Bonus*
Tofaş-dOnut
Devrim- üzüntü
Yerli araba- tasarımı çakma hiç bitmeyecek

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Mazda- Wankel motor, yüksek devir, donanım konusunda distribütörü sağolsun Türkiye yi avrupa ülkeleri ve amerikadan ayrı tutmayan, aynı segmentte diğer markaların dolu dedikleri paketlerindeki donanımları boş paketinde sunması. Motor sağlamlığı, kullanışlılık ve iç dış dizaynda çoğu araçtan üstün olan hatta f/p açısından belki piyasadaki en iyi araç olmasına rağmen herkes için en ideal olup kimsenin almadığı araba markası. Belki değeri bilinseydi ve hak ettiği kadar kazanç sağlasaydı argeye daha çok yatırım yapılabilir motor kombinasyon seçenekleri çoğalır herkesin istediği turbo beslemeye kavuşur ve çok eleştirilen atmosferik motor davası olmazdı

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Ford - alt yapı/süspansiyon
Mazda - sağlamlık ve karakter
Honda - motor/şanzıman
Toyota - uzun ömürlülük
Saab - kalite
Volkswagen AG - 404 ERROR
Hangi motor ustasını gördüysem saab lafını duyduğunda iç geçirdi, hayallere daldı, gözleri doldu, sanki hayatının aşkından bahsetmiş gibi hissetmiştim. Ustaların ortak sevgilisi

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Vira bismillah
VAG- Arıza Lambası
edit: ilk sayfada yapılmış ya :(
photo.jpg

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Hangi motor ustasını gördüysem saab lafını duyduğunda iç geçirdi, hayallere daldı, gözleri doldu, sanki hayatının aşkından bahsetmiş gibi hissetmiştim. Ustaların ortak sevgilisi
sen ne diyorsun ya 94 model 9000 cse ye binmiştim 400 bin kmde motora anahtar değmemiş ve otomatikti.. izmitten geldik işte araba giderken zevk alıyorsun, bir çukurdan geçişi var ki... için o kadar kaliteli ki BMW Mercedes bok yesin

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Mazda- Wankel motor, yüksek devir, donanım konusunda distribütörü sağolsun Türkiye yi avrupa ülkeleri ve amerikadan ayrı tutmayan, aynı segmentte diğer markaların dolu dedikleri paketlerindeki donanımları boş paketinde sunması. Motor sağlamlığı, kullanışlılık ve iç dış dizaynda çoğu araçtan üstün olan hatta f/p açısından belki piyasadaki en iyi araç olmasına rağmen herkes için en ideal olup kimsenin almadığı araba markası. Belki değeri bilinseydi ve hak ettiği kadar kazanç sağlasaydı argeye daha çok yatırım yapılabilir motor kombinasyon seçenekleri çoğalır herkesin istediği turbo beslemeye kavuşur ve çok eleştirilen atmosferik motor davası olmazdı
ınsanlar 2016 model arabada dolu aldık abı cruze kontrol falan var dıyorlar 2011 mazda da 5 kademelı koltuk ısıtma var donanım konusunda yerden goge haklısın hatta abartıp sunuda soyleyebılırım dıger arabalarda o zamanlar yoktu ozellıkle c segmentınde bu kor noktaydı vs opsıyonlarda yoktu ama her zaman derım sende degınmıssın turkıyede su an mazda almak pek akıl karı degıl motor secenegı yok ben gucunden memnunum ama olsun olsa ıyı olurdu. servıs agı yok gıbı bırsey. daha eksıklıklerı var tabı ama bıraz degerı bılınseydı yollarda bolca mazda gorebılırdık

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
GTR ve Bugatti Veyron - Tüm çocukların hayali
Subaru - Ralli efsanesi
Mazda - MX5 efsanesi
Porsche - Kalite
Lamborghini - Tasarım
Lotus - Hafiflik
Ferrari - Kırmızı
Mini - Eskiden "mini" 'ydi
Audi - Understeer
BMW - Oversteer

Son düzenleme:

TheMachinist

Profesör
9 Eyl 2016
194
381
1,335
mercedes w140 kasalar için ''TANK''
bir eski kasası ''BALİNA ''
BMW e30 ''ÇAKAL KASA''
X5 ''POLAT ALEMDAR''
nerede bir İmpreza görsem SOBA BORUSU egzoz
corsa C ler DUMAN SPEC
renault, fiat ve beyaz focuslar ''KİRALIK FİLO ARAÇLARI''
aklıma gelirse daha eklerim :)

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
ınsanlar 2016 model arabada dolu aldık abı cruze kontrol falan var dıyorlar 2011 mazda da 5 kademelı koltuk ısıtma var donanım konusunda yerden goge haklısın hatta abartıp sunuda soyleyebılırım dıger arabalarda o zamanlar yoktu ozellıkle c segmentınde bu kor noktaydı vs opsıyonlarda yoktu ama her zaman derım sende degınmıssın turkıyede su an mazda almak pek akıl karı degıl motor secenegı yok ben gucunden memnunum ama olsun olsa ıyı olurdu. servıs agı yok gıbı bırsey. daha eksıklıklerı var tabı ama bıraz degerı bılınseydı yollarda bolca mazda gorebılırdık
Aynen öyle hocam, dediğim gibi insanlar mazdaya değer verseydi mazda çok daha iyi bir şekilde karşılık verirdi. Yine veriyor orası ayrı ama bir yere kadar tabi.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Aynen öyle hocam, dediğim gibi insanlar mazdaya değer verseydi mazda çok daha iyi bir şekilde karşılık verirdi. Yine veriyor orası ayrı ama bir yere kadar tabi.
valla servısten muzdarıbım ben baska sıkıntısı yok.ne kadar yuklenırsem yukleneyım ne kadar soguga sıcaga zorluga soktuysamda gık demeyen aracları var. test ettım ben bırebır cogunu. yanlız tek sıkıntısı su an yenı kasa mazda 3 135 mılyar bıraz ındırmelerı lazım

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
merhabalar. değerinin bilinmemesinin sebebi olarak suçluyu mazdanın kendisi olarak görüyorum. mazda türkiyede ve dünyada piyasasını oturtmuş herhangi bir markaya alternatif olmak gibi bir kaygıya sahip değil. bu sebeple de ancak lokal bir gruba hitap ediyor.
hocam her kose basında gorulmek ıstemedıklerı ıcın o yoksa bılıyorlar reklam yapmayı. elıt olmayı 6 ay sıra bekleterek degıl her yere boy boy reklam vermeyerek kullanan kıtleyı kendılerınden ayırmamak amac .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım