ARAMIZDA TOSFED YILDIZINI ARIYOR'A KATILAN VAR MI ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
bende önümüdeki yıl katılmayı düşünüyorum,kendi sitesinde tam istediklerime ulaşamadım,yardımcı olacak bir arkadaş var mı?

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
3 arkadaş 18 temmuz saat 16 seansına katılcaz kısmetse :) ne hakkında bilgi almak istiyordun.
öncelikle tebrik ederim ve başarınızın devamını dilerim, gireceğiniz yarışların türü nedir,ilk seçmelerde zamanlı slalom yarışı varmış galiba, bu elemeyi geçtikten sonra ne tür yarışlarla karşılaşacaksınız ve son 10+2 ilk gruptan galip gelirseniz nasıl bir kariyer sizleri bekliyor?

Son düzenleme:
15 Mar 2017
417
1,083
2,645
öncelikle tebrik ederim ve başarınızın devamını dilerim, girdiğiniz ve gireceğiniz yarışların türü nedir,ilk seçmelerde zamanlı slalom yarışı varmış galiba, bu elemeyi geçtikten sonra ne tür yarışlarla karşılaşacaksınız ve son 10+2 ilk gruptan galip gelirseniz nasıl bir kariyer sizleri bekliyor?
İnternette ufak bir araştırma ile soruların cevabı bulunabiliyor zaten. Gerçekten hevesli ve isteyen birinin araştırması daha doğru olur. Ben burdan 1 sayfa bilgi yazsam boş. Araştırmadan sonra sorular olursa ufak detayları yanıtlarım elbet

15 Mar 2017
417
1,083
2,645
Peki 180 hp lik Egea ile bi antrenmanınız oldu mu yarış öncesi?
yok tabiki de . öyle bir şans kimseye verilmiyor. 2 tur slalomun en iyisi alınıyor. 1 tur ısınması var öncesinde. 3 tur atmış oluyorsun 500 lira cash. ama para kısmını kafaya takmamak lazım. tecrübe ve finale kalma ihtimaline odaklanmak lazım.parası çok parası az kısmını girilirse işin içinden çıkılmaz bence de bedava olmalı veya düşük fiyat olsaydı..

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
yok tabiki de . öyle bir şans kimseye verilmiyor. 2 tur slalomun en iyisi alınıyor. 1 tur ısınması var öncesinde. 3 tur atmış oluyorsun 500 lira cash. ama para kısmını kafaya takmamak lazım. tecrübe ve finale kalma ihtimaline odaklanmak lazım.parası çok parası az kısmını girilirse işin içinden çıkılmaz bence de bedava olmalı veya düşük fiyat olsaydı..
En büyük sıkıntı tulum ve güvenlik ekipmanları yeri geliyor 500 tl tosfed lisansından daha pahalıya geliyor.Sırf o sebepten giremiyorum.

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
En büyük sıkıntı tulum ve güvenlik ekipmanları yeri geliyor 500 tl tosfed lisansından daha pahalıya geliyor.Sırf o sebepten giremiyorum.
Aynen öyle, bende aynı sorunlar yüzünden düşünceliyim, bende sadece sparco eldiven ve ayakkabı var , ama en başta o malzemeleri sağlarlar geçici olarak diye düşünüyorum

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Aynen öyle, bende aynı sorunlar yüzünden düşünceliyim, bende sadece sparco eldiven ve ayakkabı var , ama en başta o malzemeleri sağlarlar geçici olarak diye düşünüyorum
Bu olay sadece kiralama ya da ortak kullanımla çözülebilir aksi halde lisans 500 tl + üstüne tulum eldiven kask vs vs derken toplamda 2000-3000 tl yi buluyor.Malasef o parayı veremem, yalnız kiralama gibi olay olursa seneye ben de düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım